Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До уваги сільгосптоваровиробників!
AA

До уваги сільгосптоваровиробників!

6 квітня 2021 року о 15:00 відбудеться Антирейдерський Форум «Захист аграріїв в умовах відкриття ринку землі» за участі представників міжнародних організацій, Уряду, Держгеокадастру та представників профільних асоціацій.

Мета заходу:

  • представити практичні рекомендації щодо протидії рейдерству, розроблені АГРО та Громадською антирейдерською платформою;
  • обговорити потреби громад і сільськогосподарських товаровиробників та проблеми, пов'язані з відкриттям ринку землі й антирейдерською підтримкою;
  • сконцентрувати увагу відповідальних державних органів на тих напрямках протидії рейдерським захопленням, які є сьогодні найбільш затребуваними громадськістю;
  • сформувати дорожню карту антирейдерської політики до кінця 2021 року та надалі.

1 липня 2021 року відбудеться запуск ринку сільськогосподарських земель в Україні. До цього моменту лишилось небагато часу, тому підготуватися до цього історичного моменту необхідно не лише владі, а й аграріям та громадам. Зокрема, це стосується і антирейдерської діяльності, пов’язаною з убезпеченням аграріями своїх земельних ділянок, майна, корпоративних та інших майнових прав від загроз незаконного заволодіння.
 
За підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) була заснована Громадська антирейдерська платформа для об’єднання громадських зусиль у боротьбі з рейдерством. Ця ініціатива покликана стати передумовою всебічного несприйняття в суспільстві рейдерства як явища. Громадська антирейдерська платформа сприятиме створенню ефективної системи бар'єрів з протидії рейдерству, вдосконаленню системи захисту майна та майнових прав у аграрному секторі, підвищенню правової культури бізнесу та населення.  

Наразі до платформи долучилися: Всеукраїнська асоціація громад, Всеукраїнська аграрна рада, ГО «Бізнес-Варта», Асоціація фермерів та приватних землевласників Дніпропетровської області, Національна асоціація адвокатів України.

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗАХІД

ОЗНАЙОМИТИСЯ З ДЕТАЛЬНОЮ ПРОГРАМОЮ

Читайте також

До уваги власників особистих селянських господарств та/або фермерських господарств, що зареєстровані як фізичні особи – підприємці!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Повідомляємо вам,  відповідно до Методики визначення шкоди та збитків, завданих особистим...