Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До уваги керівників фермерських господарств!
AA

До уваги керівників фермерських господарств!

Доводимо до відома, що Кабінет Міністрів України прийняв постанову Nº 300 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції». Цей Порядок був затверджений у 2022 році постановою Nº 918.

Новий документ розширює напрями державної підтримки аграріїв, зареєстрованих у Державному аграрному реєстрі, та збільшуються суми виплат. Зокрема, бюджетні кошти надаватимуться за такими напрямами та утакому розмірі:

  • бюджетна субсидія на 1 га аграріям, які обробляють до 120 та земель сільськогосподарського призначення. Розмір збільшено з 3,1 тис. грн до4 тис. грн на 1 га;

  • окрема бюджетна субсидія на 1 га для аграріїв з докупованих територій та тих територій, на яких завершені бойові дії. Розмір підтримки - 8,0 тис. Грн на 1 ra;

  • спеціальна бюджетна дотація для утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності. Фермери, що утримують від 3 до 100 корів, зможуть отримати 7,0 тис. грн на одну голову;

  • спеціальна бюджетна дотація для утримання маточного поголівʼя кіз та/або овець.

Розмір підтримки - 2,0 тис. грн на одну голову для тих, хто утримує від 5 до 500 голів кіз та овець.

Звертаємо увагу на те, що господарства, які розташовані на територіях, на яких завершено ведення бойових дій, та на територіях, тимчасову окупацію якихзавершено, матимуть право одночасно скористатися дотацією на 1 га оброблювальних угідь та за утримання великої рогатої худоби (корів) або утримання маточного поголівʼя кіз та/або овець.

Заявки на отримання бюджетної допомоги подаються в Державному аграрному реєстрі після оприлюднення оголошення про початок прийому: з 1 травня по 30 червня 2024 року.

Заявка реєструється відповідно до вимог статті 42 Закону України «Про адміністративну процедуру». У разі невідповідності заявки встановленій формі або надання неповної інформації посадова особа Укрдержфонду, яка розглядає заявки, приймає рішення про залишення заявки без руху відповідно до статті 43 Закону України «Про адміністративну процедуру».

Зміни, що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції за посиланнямhttp://surl.li/rtbkw.

Читайте також

До уваги власників особистих селянських господарств та/або фермерських господарств, що зареєстровані як фізичні особи – підприємці!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Повідомляємо вам,  відповідно до Методики визначення шкоди та збитків, завданих особистим...