Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До уваги агровировиробників!
AA

До уваги агровировиробників!

Інформуємо, що Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України оголошують про початок реєстрації для отримання засобів тимчасового зберігання зерна (рукавів) місткістю 200 тонн. Проєкт реалізується за донорської підтримки урядів Канади та Японії, а також австралійської благодійної організації Minderoo Foundation.

Надання такої допомоги українським аграріям є частиною Стратегії ФАО щодо підтримки зберігання зерна, метою якої є подолання дефіциту зерносховищ.

Загалом ФАО та Мінагрополітики України розповсюдять  30,0 тис. поліетиленових зернових рукавів.

Засоби зберігання зерна зможуть отримати агровиробники, які обробляють землі на території України, окрім тимчасово окупованих:

юридичні особи;

фізичні особи-підприємці (ФОП).

Кількість рукавів, яку отримає аграрій, буде розрахована відповідно до кількості отриманих заяв та пропорційно до площі оброблюваних земель.

Подання заяв на участь у програмі здійснюється виключно за допомоги Державного аграрного реєстру (ДАР). Достатньо не виходячи з дому зайти в свій особистий електронний кабінет, обрати серед доступних програм підтримки «отримання гуманітарної допомоги від ФАО у вигляді тимчасових засобів зберігання сільськогосподарської продукції (рукавів)» та заповнити відповідну електронну форму.

Основні вимоги до учасників програми:

площа землі в офіційній обробці (у власності чи оренді) від 100 до  10000 га;

використання отриманих рукавів виключно для зберігання власно вирощеної продукції;

розташування оброблювальних земель на підконтрольних уряду територіях України;

самостійний вивіз рукавів зі складів у своїй області або у сусідній області.

До участі у програмі заохочуються зокрема малі та середні агровиробники.

Прийом заявок триватиме до 09 жовтня 2022 року. 

Після обробки та аналізу всіх отриманих заявок, учасники програми отримають підтвердження про надання допомоги через ДАР, а також будуть повідомлені про адресу складу для самостійного транспортування рукавів на територію аграрного господарства.

Контакти гарячої лінії:

продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) – з питань участі у програмі підтримки: +380990907582; +380683180943; UA-Feedback@fao.org;

з технічних питань щодо реєстрації через систему ДАР: +38(044)3399215; support@dar.gov.ua.

 

Читайте також

До уваги власників особистих селянських господарств та/або фермерських господарств, що зареєстровані як фізичні особи – підприємці!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Повідомляємо вам,  відповідно до Методики визначення шкоди та збитків, завданих особистим...