Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Зупинка “Альянс”: попередити та демонтувати
AA

Зупинка “Альянс”: попередити та демонтувати

У четвер, 20 січня міський голова Валерій Онуфрієнко зібрав нараду для остаточного вирішення долі незаконно встановлених  тимчасових споруд. Йдеться про зупинку “Альянс”, що розташована за адресою проспект Незалежності, 20В: до двох капітальних споруд підприємець А.М. Сербіна самовільно, без паспортів прив'язки, встановила ще три. У нараді взяли участь заступники міського голови Олексій Майборода та Юрій Сіроух, в.о. директора КП СКГ Лідія Паламарчук, юрисконсульт Олена Борисенко, заступник начальника відділу містобудування та архітектури Христина Ічанська, депутати міськради та інші. 

На одній з сесій було прийнято рішення про демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд. На нараді обговорювались питання, як виконати демонтаж та відновити благоустрій, де зберігати демонтовані споруди, де взяти кошти на виконання рішення депутатів. Вирішили направити підприємцю А.М. Сербіній листа-попередження про демонтаж, Лідії Паламарчук надано доручення визначитися з технікою та персоналом, що необхідні для цих робіт, демонтаж має бути здійснений 2 лютого 2022 року. 

 

Читайте також

Роз'яснення щодо порядку отримання будівельного паспорта забудови земельної ділянки на території Южноукраїнської міської територіальної громади

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Замовник, який має наміри здійснити будівництво індивідуального (садибного) житлового, садового, дач...