AA

Проведення вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19 в КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» Южноукраїнської міської ради

12 березня 2021 року в КНП «ЮМБЛ» розпочався перший етап вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19 вакциною AstraZeneca (Covishield). Вакцина AstraZeneca (Covishield) — це векторна вакцина, розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською біофармацевтичною компанією AstraZeneca. Oxford/AstraZeneca отримала схвалення для екстреного використання у Великій Британії, Індії та ЄС. Ефективність цієї вакцини варіюється від 63% у захисті від симптоматичного COVID-19 осіб від 18 років. У вакцині AstraZeneca використовується безпечний для людини вірус, який переносить елементи вірусу SARS-CoV-2. Так вакцина змушує організм виробити імунітет, водночас не даючи хворобі розвиватися. Вакцину AstraZeneca вводять внутрішньом’язово. Для повноцінної імунізації потрібно отримати дві дози вакцини з інтервалом у 4-12 тижнів.

За наказом Міністерства охорони здоров’я  вакцинація проводиться Первомайською мобільною бригадою. КНП «ЮМБЛ» надає спеціально підготовлене приміщення, веде облік та проводить масову санітарно-просвітницьку роботу серед працівників лікарні щодо залучення до вакцинації.

Проведення вакцинальної кампанії є найважливішим заходом щодо зниження рівня захворюваності серед населення.

Перед проведенням щеплення лікар аналізує анамнез людини, здійснює його медичний огляд та термометрію.

В закладі проведена вакцинація проти гострої респіраторної хвороби COVID-19 88 особам, з них 46 медичних працівників.

 

 

Читайте також

До уваги мешканців міста!

Комунальне некомерційне підприємство "Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня"

Шановні жителі  міста Южноукраїнськ! 21 жовтня 2021 року на базі жіночої консультації КНП &l...