Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Онкозахворювання і коронавірус: чи варто робити щеплення?
AA

Онкозахворювання і коронавірус: чи варто робити щеплення?

Люди, які живуть із онкологічними захворюваннями, мають високий ризик отримати важкі ускладнення через COVID-19. Тому захистити організм онкопацієнтів від серйозних захворювань, спричинених цією недугою, і навіть смерті, допоможе вакцинація.

У Міністерстві охорони здоров’я України наголошують: вакцини є безпечними для людей, які хворіють на онкологічну патологію.

Проте у деяких випадках існують абсолютні протипоказання та застереження, про які в індивідуальній консультації пацієнтові розкаже лікуючий онколог.

Слід пам’ятати, що для людей з онкологією вакцинація від COVID-19 є пріоритетною. Але у кожному конкретному випадку їй має передувати лише консультація з лікарем!

Інформування про COVID-19 в контексті його ризиків для онкопацієнтів нині здійснюється у рамках спільної співпраці зі Світовим банком Міністерства охорони здоров’я України, за підтримки ПРООН в Україні та проєкту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Зокрема, цими організаціями видано низку брошур та плакатів, де зазначені абсолютні протипоказання та застереження щодо вакцинації для людей, які мають онкопатологію.

 

Читайте також

Інформація про грип та ГРВІ

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

В Україні за епідемічний сезон 2021/2022 років зареєстровано 5,9 млн. випадків захворювання на грип...

Незакінчена розмова….

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Більшість батьків, які приводять на консультацію  до нарколога підлітка з алкогольною або нарко...