Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | 19 травня - Всесвітній день сімейного лікаря!
AA

19 травня - Всесвітній день сімейного лікаря!

Вперше ідея святкування була запропонована та одноголосно схвалена в травні 2010 року на засіданні Всесвітньої організації сімейних лікарів. У цей день ми віддаємо данину поваги нелегкій праці сімейних лікарів і їх ролі в системах охорони здоров’я.

Сьогодні сімейний лікар - це фахівець високої кваліфікації, який пройшов спеціальну багатопрофільну підготовку, яка дозволяє визначити характер захворювання і заходи, необхідні для його лікування.

Сімейний лікар може надавати профілактичну, лікувальну та реабілітаційну допомогу всім членам сім’ї: він - перша медична «інстанція», до якої ти і члени твоєї сім’ї можуть звернутися в разі проблем зі здоров’ям.

Хороший сімейний лікар володіє знаннями, як в області терапії, так і в численних суміжних областях, серед яких неврологія, офтальмологія, дерматологія, оториноларингология, кардіологія та інші. Саме сімейний лікар направляє хворого для консультації до профільних фахівців або на госпіталізацію в стаціонар.

Зараз, під час військового стану, для багатьох людей спілкування онлайн з сімейним лікарем становить важливу частину піклування про своє здоров’я. Самовіддана праця медичних фахівців первинної ланки - запорука своєчасного виявлення захворювання і скерування до спеціаліста.

З нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря висловлюємо всім фахівцям і фахівчиням, які працюють в сімейній медицині безмежну вдячність за Вашу відповідальність, високий професіоналізм та відданість справі.

Бажаємо Вам здоров’я, миру, професійних здобутків та вдячних пацієнтів.

 

Читайте також

Захлинулися водою, вдарило блискавкою, втратили свідомість: основні міфи про домедичну допомогу

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

В умовах повномасштабної війни надзвичайно важливо вміти правильно надавати домедичну допомогу. Вчас...

З днем медичного працівника!

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

За доброю традицією, у третю неділю червня відзначається День медичного працівника. Щира подяка...