Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Відбулося урочисте відкриття експозиції «Вогонь війни у пам’яті народній» та фотовиставки «Війна крізь призму часу»

03.05.2017
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

28 квітня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулося урочисте відкриття експозиції «Вогонь війни у пам’яті народній» та фотовиставки «Війна крізь призму часу» з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів та 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На відкритті були присутні представники громадських організацій,  ветерани війни,  депутат Южноукраїнської міської ради Руслан Клименко, учні загальноосвітніх шкіл та усі охочі. 

До слова були запрошені: голова Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил Організації ветеранів України В’ячеслав Громенко, депутат Южноукраїнської міської ради та безпосередній учасник бойових дій на території проведення антитерористичної операції Руслан Клименко, член  Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил Організації ветеранів Лариса Баликіна, директор Южноукраїнського міського історичного музею Зореслава Клименко.

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. У вогнище війни було втягнуто 67 держав, 80 % населення земної кулі. Друга світова тривала довгих 6 років. Вона пронеслася над величезними територіями Європи, Азії й Африки, охопила простори всіх океанів. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх героїв, які віддали своє життя за перемогу над нацизмом у Другій світовій війні. .

До уваги учасників заходу було продемонстровано документальний відеоматеріал  про українців в Другій світовій війні.

Відвідувачі мали змогу ознайомитись з цікавинкою експозиції, якою стала фотовиставка «Війна крізь призму часу», в якій представлені фотографії з зображенням героїв-українців часів Другої світової війни і героїв, які сьогодні захищають Україну від агресії на Сході.  Також в експозиції представлено елементи озброєння, низку світлин, нагород, відзнак, ювілейних й пам’ятних медалей, історичних документів, колекцію листівок, особистих речей та елементів військового одягу часів Другої світової війни.

Експозиція діє з 28.04 до 19.05

За довідками з приводу організації екскурсій звертайтеся за адресою: 
м. Южноукраїнськ 
вул. Набережна Енергетиків, 12-а 
тел. для довідок: (05136) 2-12-71