![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/5/30/news/box3/124e7681c9195cf00ac1055488bce3ca.jpeg)
До уваги жителів громади!
На офіційний сайт Южноукраїнської міської ради та її виконавчих органів надійшла електронна петиція від Кирилової І.І. щодо необхідності збільшення фінансування поділу класів на групи в ліцеях Южноукраїнська за рахунок місцевого бюджету на 2024/2025 навчальний рік Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» збір голосів на підтримку електронної петиції розпочато 30.05.2024 року за посиланням: http://yu.mk.ua/petition/show/38 Для участі у зборі голосів у...