Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Ялинки для всієї громади
AA

Ялинки для всієї громади

Вчора южноукраїнці були у захваті від новорічної ялинки та прикрас, що розташувались на площі перед Палацом культури. Але тепер ми - територіальна громада, і ми - це не лише місто. Ми - це ще три села та селище. Южноукраїнська влада подбала про святковий настрій і жителів, що приєдналися до нас нещодавна. Чотири штучні ялинки напередодні Дня святого Миколая були встановлені в Костянтинівці, Панкратовому, Бузькому та Іванівці. 19 грудня біля всіх наших ялинок, завдяки управлінню культури, молоді та спорту, на території всієї міської територіальної громади відбулись розважальні заходи. В селах та селищі у захваті були і малеча, і дорослі, бо, кажуть, про такі свята роками могли лише мріяти. В Бузькому, наприклад, взагалі ніколи не встановлювалась новорічна ялинка. 

На рішення про придбання штучної красуні вплинуло декілька факторів. По-перше, турбота про екологію: щороку Южноукраїнськ придбавав до 200 ялинок для прикрашання міста. По-друге, зіграв економічний фактор: експлуатація головної штучної прикраси розрахована на вісім-десять років, її придбання вигідніше, ніж щорічні закупівля, транспортування, встановлення, розбирання та утилізація живих дерев. До того ж, останні роки їх все важче було придбавати: шукати доводилось все далі від міста, що збільшувало транспортні витрати. 

Южноукраїнський феєрверк, що вчора гримів та сяяв, бачили не лише в місті. Багатьом він сподобався, особливо вражені були маленькі діти, бо мало хто з них побачить святковий феєрверк у новорічну ніч.

Вертеп та сяюча 3D-фігура “Подарунок” 19 грудня на площі перед Палацом культури були найпопулярнішими: постійно вишикувалась черга охочих сфотографуватися на пам'ять. То ж з новорічним декором вдалося догодити територіальній громаді. Ще б зберегти його на довгі роки, а це цілком можливо за умови дбайливого ставлення жителів до прикрас.

 

 

 

Читайте також

Флешмоб до Дня вишиванки

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

    Відвідувачі Панкратівського сільського клубу влаштували патріотичний флешмоб...

Поезія Кобзаря актуальна в будь-який час, проте зараз, коли Росія напала на Україну, Шевченка цитують буквально всі

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Поезія Кобзаря актуальна в будь-який час, проте зараз, коли Росія напала на Україну та...

В День вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулася зустріч з воїнами-інтернаціоналістами

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  В День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у приміщенні Костянтині...