Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Відпуск ліків особам з психічними захворюваннями
AA

Відпуск ліків особам з психічними захворюваннями

За ініціативи управління охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради та адміністрації Комунального некомерційного підприємства «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» (далі – КНП «ЮМБЛ»), міським головою та членами виконавчого комітету одноголосно прийнято рішення від 06.04.2022 №114 спрямоване на безкоштовне забезпечення лікарськими засобами осіб окремих категорій за рахунок коштів бюджету Южноукраїнської міської територіальної громади в рамках міської комплексної програми «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді», що поліпшить доступність хворих до медичної допомоги та покращить якість їх життя.

З 18.04.2022  ДП ПАТ ДАК «Ліки України» Аптека №6  (пр-т Незалежності б.8) відпускає лікарські засоби, за паперовими рецептами лікаря - психіатра КНП «ЮМБЛ», особам з інвалідністю І та ІІ групи, при амбулаторному лікуванні, які зареєстровані на території Южноукраїнської міської територіальної громади, з 100 % відшкодуванням вартості медикаментів та лікарських форм (безоплатно), вартість яких не відшкодовується за договорами про реімбурсацію за урядовою Програмою «Доступні ліки» (тобто лише тими медичними препаратами, які не входять до державної Програми).

До 19.01.2022 відшкодування складало 70,0грн. на 1 місяць для 1 особи, з 19.01.2022 по 17.04.2022 з 50 % відшкодуванням від суми вартості медикаментів.

 

Читайте також

Попит народжує пропозиції

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

28 вересня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під голов...

Продовжуємо знайомитися з міською комплексною програмою «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді» на 2021-2025 рр. та разом долати виклики долі

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Лімфома виліковна у 80% випадків – стверджують лікарі. У багатьох країнах світу 15 вер...

Навчаємося  разом! Як діє міська комплексна програма «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді»  на 2021-2025 рр.

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Що ж це таке власне – місцеві цільові програми? Місцеві цільові програми – це сукупність...

COVID-19 «прокидається»!

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Коронавірус вже давно не є проблемою №1 в Україні. Однак хвороба нікуди не зникла. Вона, як і ...