Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | В ході підготовки до опалювального періоду
AA

В ході підготовки до опалювального періоду

Розпорядженням міського голови Южноукраїнська від 15.06.2021 року була створена робоча група, яка провела обстеження системи опалення (котлів) Костянтинівського закладу загальної середньої освіти, які були введені в експлуатацію в 2006 році.

Під керівництвом першого заступника міського голови Олексія Майбороди, заступника, який курує галузь освіта - Сергія Горностая, заступника по фінансам та економіки Юрія Сіроуха, начальника управління освіти Юрія Сінчука, голів депутатських комісій Олександра Миронюка та Олександра Акуленка, представника ДІМГ Володимира Божко, представника КП «ТВКГ» Андрія Семенова було обстежено приміщення та стан обладнання котельні.

В результаті обстеження було виявлено, що корпус котла, який складається із трубопроводів та заповнюється теплоносієм при подачі тиску протікає через багаточисленні тріщини і пухлини внаслідок корозії та механічного зносу.

При обговоренні ситуації, що склалася в закладі пріоритетність була надана інноваційним технологіям, а саме переходу з твердопаливного котла на електричне опалення, але у зв’язку з обмеженим терміном до початку опалювального сезону і з відсутністю проектно-кошторисної документації, членами робочої групи було запропоновано виконати поточні ремонти котла з його заміною з комплектуючими до нього в разі необхідності.

Також вирішили паралельно розпочати роботи по підготовці проектно-кошторисної документації по переходу з твердопаливного котла на електричне опалення та виконати ремонт котельні з заміною плит перекриття.

 

Читайте також

До уваги жителів громади!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка

07.02.2024 року з 15.00 до 17.00 управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса...

Назавжди майстер…

Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка

10 січня колектив управління освіти Южноукраїнської міської ради ім. Бориса Грінченка відвідав виста...