Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Ти як? Корисні навички в періоди стресу
AA

Ти як? Корисні навички в періоди стресу

15 квітня фахівцем Денного центру соціально-психологічної допомоги особам, що постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» було проведено тематичну зустріч на базі Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості.

Стрес – це захисна реакція організму, спрямована на допомогу людині в подоланні складних життєвих ситуацій. Вона проявляється психічно, фізично, емоційно та дає змогу адаптуватися до змін. Захист сам по собі не є негативним явищем для людини, виконуючи важливу роль, та коли стрес набуває критичного значення, або є затяжним, стан потребує підтримки. 

Саме тому на зустрічі була піднята важлива тема розвитку навичок боротьби зі стресом, вміння його ідентифікувати та опановувати. За бесідою з учасниками були розглянуті, а також випробувані методики та вправи самодопомоги під час стресу, спрямовані на поліпшення емоційного стану та вміння приймати і проживати важкі думки, події.

 

Читайте також

З Днем Матері!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

12 травня в Україні  відзначають одне з найзворушливіших свят – ДЕНЬ МАТЕРІ.  Це...

Екологічна акція

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

  02 травня 2024 року колектив Южноукраїнського міського центру соціальних служб долучи...

Головна цінність

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

16 квітня фахівець із соціальної роботи Южноукраїнського міського центру соціальних служб Ольга ...