Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Стабільність в роботі  міської багатопрофільної лікарні
AA

Стабільність в роботі  міської багатопрофільної лікарні

Управління охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради та адміністрація комунального некомерційного підприємства «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня» проаналізувавши роботу лікарні за IV кв. 2021 – І кв. 2022 років, висловлює вдячність колективу лікарні за сумлінну роботу,  результатами якої є збільшення кількості укладених договорів з Національною службою здоров’я України (далі НСЗУ), що дало змогу забезпечити:

- виконання постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я» від 12.01.2022 № 2, щодо підвищення та виплати в повному обсязі заробітної плати лікарям та молодшим спеціалістам з медичною освітою;

- придбання обладнання, для потреб лікарні: електрокардіографу в комплекті з сумкою та аксесуарами; лампи операційної; опромінювача – рецеркулятора бактерицидного та інше;

- надання в повному обсязі  медичної допомоги хворим на COVID-19. 

Злагоджена робота колективу лікарні, нарощування кількості договорів з НСЗУ сприяло не лише успішному виконанню покладених на лікарню завдань, а й надало змогу не звертатись до місцевого бюджету за фінансовою допомогою з початку поточного року, не зважаючи на те, що місцевим бюджетом були зарезервовані кошти для потреб лікарні на 2022 рік.

Колектив лікарні висловлює подяку міській владі та депутатам Южноукраїнської міської ради за небайдужість до існуючих проблем та  суттєву фінансову підтримку лікарні в 2021 році.

Не зважаючи на військовий стан в країні, КНП «ЮМБЛ» продовжує роботу в штатному режимі, заклад спроможний забезпечити виконання покладених на нього завдань з надання медичних послуг мешканцям Южноукраїнської  міської територіальної громади.

 

 

Читайте також

Продовжуємо знайомитися з міською комплексною програмою «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді» на 2021-2025 рр. та разом долати виклики долі

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Лімфома виліковна у 80% випадків – стверджують лікарі. У багатьох країнах світу 15 вер...

Навчаємося  разом! Як діє міська комплексна програма «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді»  на 2021-2025 рр.

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Що ж це таке власне – місцеві цільові програми? Місцеві цільові програми – це сукупність...

COVID-19 «прокидається»!

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Коронавірус вже давно не є проблемою №1 в Україні. Однак хвороба нікуди не зникла. Вона, як і ...