Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Символом проти всіх форм насильства над жінками є біла стрічка
AA

Символом проти всіх форм насильства над жінками є біла стрічка

«Цей рік став важким випробуванням для України – перевіркою неймовірної рішучості та стійкості населення. Українські жінки не перестають вражати мене своєю хоробрістю та силою.

Розпочинаючи кампанію «16 днів активізму проти ґендерно зумовленого насильства», я хочу віддати шану їм усім і ще раз підкреслити, що ми в Організації Об’єднаних Націй стоїмо на їхньому боці. У цій війні наша боротьба більш актуальна і важлива ніж будь коли».

Деніз Браун,o координаторка системи ООН в Україні, координаторка з гуманітарних питань

 

 

17 грудня 1999 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.

Ця дата була обрана в пам’ять про сестер Мірабал – політичних активісток, що в 1960 році були жорстоко вбиті за наказом домініканського диктатора Рафаеля Трухільо.

Цей день також став символом світового визнання проблеми гендерного насилля.

Щороку близько 10000 жінок в Україні гине від домашнього насильства. Жінки у всьому світі потерпають від домашнього насильства більше, ніж від пограбувань та в автомобільних катастрофах, разом узятих. Ми маємо визнати, що проблема насилля в Україні все ще існує.

 Україна як держава докладає зусиль, аби викорінити насильство в сім‘ї: ухвалено відповідний закон; країна приєдналася до кампанії ООН проти побутового насильства; започаткована загальнодержавна кампанія “Стоп-насильству”. 15 листопада 2001 року в Україні був прийнятий Закон «Про попередження насильства в сім’ї». 7 листопада 2011 року від імені України була підписана Конвенція Ради Європи про попередження та боротьбу з насильством щодо жінок та домашнім насильством.


"Сильні чоловіки, чоловіки, які дійсно подають приклад, не мають потреби принижувати жінок, щоб почуватись могутніми", – колишня перша леді США Мішель Обама.


"Кожний момент – це готова можливість.

Кожна людина – потенційний активіст.

Кожна хвилина – шанс врятувати світ", – активістка громадянських прав, співзасновниця національної організації фермерів Долорес Хуерта.


"Я подаю свій голос не для того, щоб кричати, а для того, щоб почули тих, хто немає голосу.

Ми не можемо бути успішними, коли половину нас стримують", – пакистанська феміністка, активістка доступу жінок до освіти у всьому світі, наймолодша лауреатка Нобелівської премії Малала Юсафзай.


"Я звикла вважати себе найдивнішою людиною на світі, а потім подумала, що у світі стільки людей, повинен бути хтось, хто такий саме дикий та неправильний як я.

Я уявляла цю жінку і уявляла, що вона також думає про мене. Якщо ти тут, читаєш це і знаєш це, то так, я тут, така ж дивна як ти", – художниця Фріда Кало.

 

Читайте також

Подяка

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради виражає велику подяку депутату...

Українці, які отримали протези за кордоном, можуть обслуговувати й ремонтувати їх в Україні безоплатно

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Українці, які отримали протези за кордоном, можуть обслуговувати й ремонтувати їх в Україні безоплат...

Пільги сім’ям загиблого (померлого) ветерана війни та членам сім’ї загиблого (померлого) захисника чи захисниці україни

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Безплатне одержання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та виробів медичного п...