Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Роботи з облаштування житлових будинків для внутрішньо переміщених осіб тривають
AA

Роботи з облаштування житлових будинків для внутрішньо переміщених осіб тривають

На сьогоднішній день у нашій територіальній громаді винайдено житло в селищі Костянтинівка для проживання багатодітної сім’ї внутрішньо переміщених осіб, яке потребує прокладання водопроводу, відведення каналізації та ремонту усередині будинку.

Ці роботи розпочалися. За допомогою комунального підприємства «Служба комунального господарства» вирита яма для облаштування септику, комунальне підприємство «Грааль» проводить роботи з прокладання водопроводу до житлового будинку, а силами небайдужих мешканців громади виконується прибирання подвір’я навколо житлового будинку.

Враховуючи велику кількість громадян, які знаходять прихисток в нашій громаді, триває робота з пошуку житла, придатного для проживання внутрішньо переміщених осіб.

 

Читайте також

Звіт про роботу старости Костянтинівського старостинського округу Южноукраїнської міської територіальної громади Чернея О.О. за період з січня по грудень 2023 року

Костянтинівський старостинський округ

Я, як староста та член виконавчого комітету, беру участь у засіданнях сесій міської ради, засіданнях...