
Пост подяки
Як раніше уже повідомлялося, наша громада заручилася підтримкою благодійного фонду «БУДЖАК РЕЛ...
Res -->
Дотримуйтесь правил безпеки при користуванні пічним опаленням та електроприладами!
З настанням холодної пори року та через війну в Україні люди використовують для обігріву своїх помешкань пічне опалення та електроприлади. Але через порушення правил пожежної безпеки при їх експлуатації часто виникають пожежі, люди гинуть, втрачають своє житло і майно.
Щоб застерегтись від можливих наслідків несправності пічного опалення, необхідно дотримуватись правил пожежної безпеки:
Забороняється використовувати для обігріву несправні та не відремонтовані опалювальні печі; розпалювати опалювальні печі легкозаймистими та горючими рідинами; використовувати дрова, довжина яких перевищує розміри топника; сушити та зберігати на поверхні нагрівання опалювальних печей горючі предмети; категорично забороняється закривати піддувало опалювальної печі, коли там ще горить вугілля або є жар - це може призвести до отруєння чадним газом; влаштовувати в якості димової труби металеві та азбестові труби.
В опалювальний сезон не забувайте очищати димарі від сажі хоча б один раз на два місяці.
Не залишайте без нагляду розпалену піч чи плиту. Палаючого вуглика, а інколи й іскри, досить для того, щоб скоїлося велике лихо.
Основні запобіжні заходи і правила пожежної безпеки при експлуатації електричних та нагрівальних приладів, що використовуються у побуті:
Нагрівальні прилади дозволяється встановлювати тільки на негорючі підставки; забороняється залишати без нагляду включені електроприлади; не варто вмикати в одну розетку одночасно декілька електроприладів; необхідно спостерігати за щільністю контактів у місцях приєднання проводів приладів до вилки, клем між собою тощо.
Забороняється користуватися саморобними нагрівальними приладами.
Якщо пожежі уникнути не вдалося, негайно повідомте про це пожежно-рятувальну службу за телефоном "101".
Дотримуйтесь правил пожежної безпеки! Бережіть своє життя та майно!
Як раніше уже повідомлялося, наша громада заручилася підтримкою благодійного фонду «БУДЖАК РЕЛ...
В місті активно обговорюється тема безхатченків та людей, які страждають на алкоголізм. А якщо точні...
Розміри державних соціальних допомог на 2023 рік
02.02.2023 відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї і жінок при Миколаївській об...
Першого лютого до виконавчого комітету з приємною місією завітав голова правління благодійного фонду...
З метою розширення співпраці з роботодавцями та надання інформації про послуги служби зайн...
Повідомлення про нещасний випадок за місцем настання нещасного випадку та/або гострого професійного...
3 листопада Верховна Рада України у другому читанні прийняла Держбюджет на 2023 рік. Ним були затвер...
З ініціативи Міністерства соціальної політики Уряд збільшив розмір компенсації вартості послуги з до...
Пунктом 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2022 № 14 утворено Південне міжрегіональне...