Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Панельна дискусія «Безбарʼєрність + Безпека. Створюємо робочий простір для осіб з інвалідністю, ветеранів та ветеранок. Адаптивний спецодяг»
AA

Панельна дискусія «Безбарʼєрність + Безпека. Створюємо робочий простір для осіб з інвалідністю, ветеранів та ветеранок. Адаптивний спецодяг»

18  жовтня 2023 року відбулася в режимі реального часу за допомогою програмного додатка “Зум” панельна дискусія «Безбарʼєрність + Безпека. Створюємо робочий простір для осіб з інвалідністю, ветеранів та ветеранок. Адаптивний спецодяг»

В даному заході взяли участь начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіра ГЕХАД, заступникначальника-начальника відділу з питань праці та сім’ї Олена ФІЛОНОВА , головний спеціаліст відділу з питань праці та сім’ї, за напрямком охорона праці Альона ТЕМНІК.

Організатори панельної дискусії  Європейське співтовариство з охорони праці (ESOSH), журнал «Охорона праці», ТОВ «Інсайт плюс» та Благодійний фонд «Mindy Foundation».

До участі у заході також запрошені представники Міністерства соціальної політики України, Державної служби України з питань праці, Міністерства у справах ветеранів України, Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, Державної служби зайнятості,  СПО роботодавців та профспілок України, громадські об’єднання та благодійні фонди.

 Тема дискусії -  готовність підприємств України працевлаштовувати та повертати на робочі місця працівників, які втратили здоров’я на війні і отримали інвалідність.

  Захід проведено з метою привернення уваги громадськості та державних інститутів до проблеми облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю в цілому в державі та запропонувати готові рішення щодо створення безпечних умов праці, забезпечення спецодягом та засобами індивідуального захисту осіб з інвалідністю.

Обговорено

  • проєкт із облаштування невеликих населених пунктів України будиночками для адаптації та реабілітації осіб з інвалідністю (БФ «Mindy Foundation»)
  • конкретні приклади/рекомендації/інструментарій щодо облаштування робочих місць осіб з інвалідністю (ESOSH) ;
  • законодавчі вимоги з питань працевлаштування та створення безпечних та здорових умов праці осіб з інвалідністю (журнал «Охорона праці»).

 Також презентовано перший в Україні робочий костюму Special Adaptive від компанії INSIGHT. Ця інноваційна лінійка одягу розроблена з урахуванням потреб та можливостей осіб з інвалідністю. Забезпечує комфорт, зручність і практичність під час виконання робочих завдань.

 

Читайте також

Українці, які отримали протези за кордоном, можуть обслуговувати й ремонтувати їх в Україні безоплатно

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Українці, які отримали протези за кордоном, можуть обслуговувати й ремонтувати їх в Україні безоплат...

Пільги сім’ям загиблого (померлого) ветерана війни та членам сім’ї загиблого (померлого) захисника чи захисниці україни

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Безплатне одержання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та виробів медичного п...

До уваги військовослужбовців!

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує. 07.02.2024 прийня...

Кабінет Міністрів продовжив реалізацію пілотного проєкту «пакунок малюка» до кінця 2024 року

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Постановою Кабінету Міністрів України від 9 лютого 2024 р. № 136 внесено зміни до постанови КМУ від...