AA

Пам’ятка для населення: як правильно використовувати захисну маску (респиратор) та рукавички

Одним із заходів профілактики грипу та ГРВІ та коронавірусу є захист органів дихання від попадання вірусів. Для цього використовується медична нестерильна маска, або саморобна маска з 4 шарів марлі. При корона вірусної інфекції бажано використовувати маску-респіратор.

Основні правила при використання масок (респіраторів):

• Маска повинна закривати ніс та рот.

• Маску потрібно замінювати кожні 3-4 години. При використання більшого часу в неї починають скупчуватись віруси та мікроби, що може привести до попадання їх в дихальні шляхи. Якщо маска стала вологою, її потрібно негайно змінити.

• Носити маску обов’язково потрібно при можливому контакті з хворими, при відвідуванні місць скупчення народу (у т. ч. транспорт, магазини, ринок, тощо), при уході за хворим.

• Використану маску необхідно акуратно зняти, зложити у поліетиленовій пакет. Одноразові маски з пакетом видаляються до сміття (урна, контейнер, тощо). Багаторазові у домашніх умовах пруться з милом, просушуються, прасуються.

• Після зняття маски необхідно ретельно помити руки з милом або обробити антисептиком. Перед надяганням нової маски руки також повинні бути чистими.

• Якщо ви користуєтесь рукавичками, їх також потрібно після використання акуратно зняти та покласти до поліетиленового пакетику. Одноразові рукавички (медичні, з магазинів) видаляються до сміття (урна, контейнер, тощо). Багаторазові (господарські) у домашніх умовах промиваються з милом, просушуються.


Бережіть своє здоров’я та здоров’я Ваших близьких!
 

Читайте також

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА!

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради

  5 серпня 2020 року в період з 14.00 до 15.00 год. буде проведено щомісячну перевірку п...

Рятувальники попереджають про небезпеку вживання алкоголю під час відпочинку на водоймі

Управління з питань НС та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради

27 липня на Южноукраїнському міському пляжі 45-річна громадянка Л., мешканка міста Южноукраїнська, п...