Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Обговорювали питання медицини в громаді
AA

Обговорювали питання медицини в громаді

21.08.2023 року відбулося засідання координаційної ради з питань охорони здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Марії ДРОЗДОВОЇ.

Порядок денний включав 7 питань. Про епідеміологічну ситуацію в громаді щодо захворюваності на грип, ГРВІ, COVID-19 (осінньо-весняний період 2023 та прогноз на 2024 рік) та підготовку медичних закладів громади на випадок спалаху епідемій доповідали Роман КУЧКІВСЬКИЙ заступник директора некомерційного комунального підприємства «Южноукраїнський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» з питань медичного обслуговування та Максим БЕРЕЗОВИЙ в.о. медичного директора «Южноукраїнської міської багатопрофільної лікарні». По другому питанню щодо організації роботи з виявлення осіб, які незаконно вживають наркотичні засоби, психотропні речовини та обстеження на туберкульоз осіб, звільнених з місць позбавлення волі доповідав Андрій ОВДІЙ начальник відділення поліції №3 Вознесенського районного управління поліції Головного управління національної поліції в Миколаївській області, підполковник поліції. Дане питання жваво й тривалий час обговорювалося членами координаційної ради, тому третє питання що стосувалося  інформаційно – роз’яснювальної, профілактичної роботи щодо запобігання захворюваності туберкульозом, СНІДом та ВІЛ-інфекцією в громаді та статистика за останні 3 роки, можливі прогнози збільшення та зменшення даних хвороб було обговорено лише частково.

Членами комісії було прийнято рішення перенести засідання координаційної ради з питань охорони здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді на 05.09.2023 року для подальшого розгляду питань порядку денного.

 

Читайте також

 Шановні Почесні донори!

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

14 червня відзначається Всесвітній день Донора крові. Бюджетом Южноукраїнської міської територіал...

Звіт про виконання міської комплексної програми "Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді" на 2021 – 2025 роки, затвердженої рішенням Южноукраїнської міської ради від 22.04.2021 № 324 за 2023 рік

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Бюджетом Южноукраїнської міської територіальної громади з 01.01.2023 по 31.12.2023 (далі – зві...

Звіт про виконання міської комплексної програми "Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді" на 2021 – 2025 роки

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Звіт про виконання міської комплексної програми "Охорона здоров’я в Южноукраїнській мі...

Спалах гепатиту А на Вінниччині визначено як надзвичайну ситуацію на рівні області, протиепідемічні заходи посилюють

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Спалах гепатиту А на Вінниччині визначено як надзвичайну ситуацію на рівні області, протиепідемічні...