Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Медичний висновок про тимчасову непрацездатність категорії «Вагітність та пологи» сформований у Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорона здоров'я
AA

Медичний висновок про тимчасову непрацездатність категорії «Вагітність та пологи» сформований у Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорона здоров'я

Міністерство соціальної політики України повідомляє, що Порядком призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. No 1751, передбачено, що для призначення допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами замість довідки в паперовій формі використовується інформація про сформований у Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров'я (далі - Реєстр) медичний висновок про тимчасову непрацездатність категорії „Вагітність та пологи”. 

Уповноважена особа проводить перевірку інформації про сформований медичний висновок з використанням Порталу Дія у порядку, визначеному Порядком ведення Реєстру медичних висновків в електронній системі охорони здоров'я, затвердженим наказом МОЗ від 18 вересня 2020 р. No 2136. 

Перевірка медичних висновків про тимчасову непрацездатність з використанням Порталу Дія функціонує на: (https://diia.gov.ua/services/perevirka-medichnih-visnovkiv). 

Читайте також

"Дитина не одна"- тимчасова допомога на дітей, щодо яких встановлено факт відсутності батьківського піклування

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2024 р. № 331 «Деякі питання провадження...

Кіберзалежність

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

На початку свого розвитку комп’ютерні технології здебільшого застосовувалися для роботи, але з...

До уваги ветеранів війни, членів  їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України!

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради повідомляє. 20 березня 2024...