Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Інформує КЗ ЮМЛ
AA

Інформує КЗ ЮМЛ

Спеціалістами КЗ ЮМЛ проводяться заходи з реалізації урядової програми «Доступні ліки», мешканці міста забезпечуються необхідними ліками з метою запобігання виникнення ускладнень та погіршення стану їх здоров’я.

Затверджено план Заходів закладу щодо здійснення часткового відшкодування вартості ліків для хворих на цукровий діабет, бронхіальну астму та серцево-судинні захворювання. Активно виписуються рецепти на препарати згідно лікарських призначень. На начало травня хворим відшкодовано вартість лікарських засобів на 8266 грн.

На даний момент плідно працюють над відпуском препаратів фахівці аптеки № 6 ДАК «Ліки України», ФОП «Задорожня Н.І.», аптека «Для всієї родини». Ця робота буде активно продовжена.

З метою рішення проблем здорового та активного відпочинку, укріплення здоров'я школярів, поліпшення фізичного та психологічного стану підлітків міста фахівці закладу провели тренінги серед дівчинок 13-14 років за темою «За здоровий спосіб життя», «Статеве виховання». В доступної формі з використанням мультимедійних технологій лікарями доведена інформація щодо формування у підлітків відповідальності за свої дії, соціальна підготовка до сімейного життя, виховання правильного розуміння дорослості.

Читайте також

Попит народжує пропозиції

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

28 вересня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під голов...

Продовжуємо знайомитися з міською комплексною програмою «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді» на 2021-2025 рр. та разом долати виклики долі

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Лімфома виліковна у 80% випадків – стверджують лікарі. У багатьох країнах світу 15 вер...

Навчаємося  разом! Як діє міська комплексна програма «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді»  на 2021-2025 рр.

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Що ж це таке власне – місцеві цільові програми? Місцеві цільові програми – це сукупність...

COVID-19 «прокидається»!

Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

Коронавірус вже давно не є проблемою №1 в Україні. Однак хвороба нікуди не зникла. Вона, як і ...