Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Інформує КЗ ЮМЛ

14.05.2017
КЗ «Южноукраїнська міська лікарня»

Спеціалістами КЗ ЮМЛ проводяться заходи з реалізації урядової програми «Доступні ліки», мешканці міста забезпечуються необхідними ліками з метою запобігання виникнення ускладнень та погіршення стану їх здоров’я.

Затверджено план Заходів закладу щодо здійснення часткового відшкодування вартості ліків для хворих на цукровий діабет, бронхіальну астму та серцево-судинні захворювання. Активно виписуються рецепти на препарати згідно лікарських призначень. На начало травня хворим відшкодовано вартість лікарських засобів на 8266 грн.

На даний момент плідно працюють над відпуском препаратів фахівці аптеки № 6 ДАК «Ліки України», ФОП «Задорожня Н.І.», аптека «Для всієї родини». Ця робота буде активно продовжена.

З метою рішення проблем здорового та активного відпочинку, укріплення здоров'я школярів, поліпшення фізичного та психологічного стану підлітків міста фахівці закладу провели тренінги серед дівчинок 13-14 років за темою «За здоровий спосіб життя», «Статеве виховання». В доступної формі з використанням мультимедійних технологій лікарями доведена інформація щодо формування у підлітків відповідальності за свої дії, соціальна підготовка до сімейного життя, виховання правильного розуміння дорослості.