Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Допомога для внутрішньо переміщених осіб
AA

Допомога для внутрішньо переміщених осіб

03 жовтня заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марія Дроздова та староста Костянтинівського старостинського округу Олександр Чернеєй оглянули житловий будинок та приміщення колишньої бібліотеки в окрузі на придатність для подальшого проживання сімей із числа внутрішньо переміщених осіб. 

Старостою організовано спільно з комунальним підприємством «Житлово-експлуатаційне об’єднання» вивезення сміття, прибирання в будинку та прибудинкової території. 

На сьогоднішній час будинок потребує ремонту, але міська влада робить все можливе для вирішення питання облаштування приміщень для комфортного проживання шляхом залучення волонтерських організацій.

Продовжується робота з пошуку житла в нашій територіальній громаді придатного для проживання внутрішньо переміщених осіб.

Якщо ви маєте можливість надати тимчасовий прихисток нашим співвітчизникам, які опинилися в складних життєвих обставинах, звертайтеся за тел. 097 5451 061.

 

Читайте також

Звіт про роботу старости Костянтинівського старостинського округу Южноукраїнської міської територіальної громади Чернея О.О. за період з січня по грудень 2023 року

Костянтинівський старостинський округ

Я, як староста та член виконавчого комітету, беру участь у засіданнях сесій міської ради, засіданнях...