Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До відома жителів громади!
AA

До відома жителів громади!

В четвер, 25 травня, в інтернет – медіа, яке належить  приватній газеті «Контакт», власником якої є корпорація «Бузькі кар’єри», з’явилось повідомлення про начебто реєстрацію проектів рішень Южноукраїнської міської ради про звільнення керівництва міста, а саме секретаря Южноукраїнської міської ради та заступників міського голови.

Інформуємо, що дана публікація з означеними проєктами рішень є недостовірною та такою, що містить ознаки цілого ряду незаконних дій.

Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про доступ до публічної інформації» та Регламентом Южноукраїнської міської ради чітко передбачена процедура оприлюднення проєктів рішень міської ради, відповідальність за яку несе виключно секретар міської ради.

На час публікації в інтернет – медіа повідомлення про реєстрацію проектів рішень Южноукраїнської міської ради про звільнення керівництва міста, а саме секретаря Южноукраїнської міської ради та заступників міського голови, вказані проєкти рішень, які не містять інформації про їх авторів, на адресу Южноукраїнської міської ради не надходили.

Тому, інформація про реєстрацію проектів рішень Южноукраїнської міської ради про звільнення керівництва міста, поширена інтернет – медіа, не відповідає дійсності та є фейком, мета поширення якого вивчається відповідними компетентними органами.

Закликаємо мешканців громади дотримуватись інформаційної гігієни та отримувати інформацію лише з офіційних джерел.

Особа, уповноважена на виконання функцій із забезпечення 
юридичного супроводу діяльності Южноукраїнської міської ради
Сергій Миськів 

Читайте також

Інформація про надходження та використання бюджетних коштів Южноукраїнської міської територіальної громади за період з 26.05.2023 по 01.06.2023 року

Фінансове управління Южноукраїнської міської ради

За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 15 475,0 тис. грн.,...

Про роботу комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади» станом на 01.06.2023 року

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

Комунальний заклад працює відповідно до Положення, затвердженого рішенням Южноукраїнської міської ра...