Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Дитячо-батьківське заняття в Центрі соціальних служб
AA

Дитячо-батьківське заняття в Центрі соціальних служб

Сьогодні 238 доба, як Україна протистоїть повномасштабному вторгненню росії. Протягом останніх двох тижнів російські загарбники посилили обстріли… І знову величезна кількість людей вимушено втікає від війни та насилля. Біда ближче, лихо загрозливіше. Однак попри все - готовність допомогти тим, хто у біді, ще більша та потужніша. 

Починаючи з 2014 року спеціалісти Центру соціальних служб багато чому навчилися. Отримані знання і практичний досвід роботи з наслідками психологічних травм так важливі і зараз, коли треба дати раду соціально-психологічним проблемам, з якими стикаються люди, зокрема і внутрішньо переміщені  особи з різних регіонів України. 

Фахівці із соціальної роботи постійно проводять зустрічі, надаючи соціальну підтримку, а практичні психологи Центру надають психологічну допомогу усім, хто відчуває в ній потребу. Особливу увагу психологи Центру приділяють наданню психологічної допомоги дітям, адже вони найбільш незахищена та вразлива частина населення. Зіштовхуючись з будь-якими подіями, які становлять загрозу їхньому життю та життю близьких, діти дуже сильно залежать від дорослих та їх реакцій.   

18 та 19 жовтня практичним психологом Центру Лідією Лемещук у співпраці з членкинею Товариства Червоного Хреста Світланою Філіпповою було проведено дитячо-батьківське заняття. Метою заняття було надати учасникам зустрічі техніки відновлення та адаптації та техніки щодо використання внутрішнього ресурсу для подолання стресу. Під час заняття були використанні арт-вправи, за допомогою яких на символічному рівні можна висловити найрізноманітніші почуття і емоції: любов, ненависть,злість, страх і радість. Наприкінці зустрічі діти отримали наповненні іграшками, настільними іграми та корисними матеріалами рюкзаки. Спільно проведений за грою час сім’єю час також сприяє знизити рівень стресу.

 

 

Читайте також

Тренінг «Не дрібниці у стосунках»

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

05 лютого фахівці Денного центру соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насиль...

Вручення сертифікатів

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

16 січня в приміщенні Денного центру соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашньо...

До уваги батьків, які виховують дітей з тяжкими захворюваннями, опікунів, піклувальників, батьків-вихователів  та прийомних батьків!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07 березня 2022 року №214 «Деякі питанн...

Шановні мешканці громади!

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Южноукраїнський міський центр соціальних служб вітає вас з прийдешніми святами, та нагадуємо, що роз...

Діти отримали подарунки

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Напередодні Різдвяних новорічних світ завдяки співпраці ЮМЦСС з фондом ОБФ "Доброта т...

Булінг та особисті кордони

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

У продовж проведення Всеукраїнської інформаційної кампанії «16 днів проти насильства&raqu...