Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Бережімо надбання міста разом!
AA

Бережімо надбання міста разом!

Не для кого не є новиною, що в Україні йде війна…українці з величезним болем спостерігають, як терористи знищують нашу країну, інфраструктуру та наші надбання! Звісно, це обурює всіх українців, що люблять свою Державу. Ми всі маємо надію на Перемогу України і чекаємо тих часів, коли будемо мати змогу відбудовувати все, що було спотворено та знищено. І обов’язково дочекаємось!

Але на жаль, сьогодення нам приносить таке явище, як вандалізм. Ось це обурює ще більше! У місті, де не ступала нога окупанта – Южноукраїнську, відбуваються недопустимі в ці важкі часи події .  

Міська влада намагається зробити громаду комфортною для проживання.  Тож хочемо звернути увагу жителів міста на спортивно-туристичний комплекс з ігровими елементами у парку Шевченка. Його було встановлено у  2021 році для дітей та підлітків міста. Ідея полягала у  створенні нового, сучасного, гарного майданчика у парковій зоні на радість дітей та їх батьків! Але ж реальність інша: за невеликий проміжок часу майстрам доводилось лагодити його безліч разів! Місту доводиться постійно відновлювати те, що зруйновано за хвилини, а могло служити роками. І це питання до всіх нас! Ми впевнені, що люди, які живуть поряд, неодноразово бачили, як велика кількість «дорослих» дітей поводяться на майданчику неналежно,  руйнуючи та спотворюючи його. Не будьте байдужими ! Давайте разом берегти все те , що у нас вже є!!!  Не проходьте осторонь тих негідників, хуліганів – звертайте на все увагу, звертайтесь до  поліції! Давайте всі разом будемо берегти наше майно, дитячі майданчики, прибудинкові території  від  вандалізму!

Вочевидь, дехто забув, що місто – то спільна домівка, за яку піклуватися кожному з нас.

В свою чергу, виконавчий комітет звернувся до правоохоронних органів та добровольчих формувань з проханням забезпечити громадський порядок на даній локації.

Дуже просимо вас, бережімо нові надбання міста разом!

Якщо вам відомі факти вандалізму: знімайте фото і відео та звертайтеся за телефонами: 

Гаряча лінія поліції: 0980418040 та 102

 

 

Читайте також

Обласна акція "Ми вистоїмо!"

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

13 червня 2024 року Южноукраїнська міська територіальна громада приєдналася до обласної акції «...

Ансамбль скрипалів Южноукраїнської мистецької школи нагороджений дипломом  ІІІ премії П'ятого всеукраїнського конкурсу юних скрипалів та віолончелістів імені Вадима Червова

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Ансамбль скрипалів Южноукраїнської мистецької школи нагороджений дипломом  ІІІ премії П'ято...

Вітаємо з перемогою!

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Дванадцятирічний Давид Іваненков, учень Южноукраїнської мистецької школи, посів II місце у сере...