Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Бережімо надбання міста разом!

14.09.2022
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Не для кого не є новиною, що в Україні йде війна…українці з величезним болем спостерігають, як терористи знищують нашу країну, інфраструктуру та наші надбання! Звісно, це обурює всіх українців, що люблять свою Державу. Ми всі маємо надію на Перемогу України і чекаємо тих часів, коли будемо мати змогу відбудовувати все, що було спотворено та знищено. І обов’язково дочекаємось!

Але на жаль, сьогодення нам приносить таке явище, як вандалізм. Ось це обурює ще більше! У місті, де не ступала нога окупанта – Южноукраїнську, відбуваються недопустимі в ці важкі часи події .  

Міська влада намагається зробити громаду комфортною для проживання.  Тож хочемо звернути увагу жителів міста на спортивно-туристичний комплекс з ігровими елементами у парку Шевченка. Його було встановлено у  2021 році для дітей та підлітків міста. Ідея полягала у  створенні нового, сучасного, гарного майданчика у парковій зоні на радість дітей та їх батьків! Але ж реальність інша: за невеликий проміжок часу майстрам доводилось лагодити його безліч разів! Місту доводиться постійно відновлювати те, що зруйновано за хвилини, а могло служити роками. І це питання до всіх нас! Ми впевнені, що люди, які живуть поряд, неодноразово бачили, як велика кількість «дорослих» дітей поводяться на майданчику неналежно,  руйнуючи та спотворюючи його. Не будьте байдужими ! Давайте разом берегти все те , що у нас вже є!!!  Не проходьте осторонь тих негідників, хуліганів – звертайте на все увагу, звертайтесь до  поліції! Давайте всі разом будемо берегти наше майно, дитячі майданчики, прибудинкові території  від  вандалізму!

Вочевидь, дехто забув, що місто – то спільна домівка, за яку піклуватися кожному з нас.

В свою чергу, виконавчий комітет звернувся до правоохоронних органів та добровольчих формувань з проханням забезпечити громадський порядок на даній локації.

Дуже просимо вас, бережімо нові надбання міста разом!

Якщо вам відомі факти вандалізму: знімайте фото і відео та звертайтеся за телефонами: 

Гаряча лінія поліції: 0980418040 та 102