
Зустрічі з військовим
Зустрічі з військовим, який вижив на полі бою після атаки безпілотників, хоча й зазнав серйозних тра...
Res --> 1
З 25 листопада по 10 грудня щорічно проходить всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Головна мета – привернути увагу суспільства до теми насильства та закликати до її подолання. «Насильство – це суспільна тема, а не приватна справа» – саме під цим гаслом закладами освіти організовано та проведено індивідуальні та групові консультації з учасниками освітнього процесу, бесіди щодо подолання проявів насильства, булінгу, конфліктів, лекції з відеопереглядами соціальних роликів з ненасильницького спілкування, флешмоби з командної взаємодії та побудови дружніх відносин у класних колективах. Учні початкових класів створювали соціальні відео та тематичні листівки, учні середніх та старших класів долучились до флешмобу та квестів, тематичних занять щодо толерантного ставлення до людей з особливостями психо-фізичного розвитку. У ЗДО проведено дидактичні ігри з дітьми, виставки дитячих малюнків, заняття щодо прав дитини, тренінги з батьками. У закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти проведено понад 76 заходів, якими охоплено більше 280 здобувачів ЗДО, 2185 здобувачів освіти ЗЗСО, 82 вихованці позашкілля. Фото та відео матеріали акції висвітлено закладами у соціальних мережах, батьківських спільнотах, сайтах закладів освіти та телеграм каналі «Освіта Южноукраїнськ».
Освітні заклади постійно співпрацюють з іншими установами та організаціями, зокрема, працівниками ювенальної превенції щодо підвищення обізнаності про види насильства, роз'яснення правових механізмів захисту; представниками юстиції щодо інформаційної кампанії, спрямованої на запобігання та протидію насильству в інформаційному просторі (кіберпереслідування, використання інтернету з метою маніпуляції тощо), спеціалістами центру соціальних служб.
Фахівці психологічної служби закладів освіти під час акції наголошували на приверненні уваги до питання насильства, наданні інструментарію дітям та дорослим щодо ідентифікації та протидії подібним загрозам. Важливо, аби здобувачі освіти знали як убезпечити себе і уникнути загрозливих ситуацій як в реальному житті, так і у віртуальному середовищі.
Зустрічі з військовим, який вижив на полі бою після атаки безпілотників, хоча й зазнав серйозних тра...
27 березня 2025 року на базі ліцею №2 відбулася зустріч освітян міста з директором Миколаївського&nb...
СБУ звертається до батьків: не дайте фсб завербувати ваших дітей для терактів. Служба безпеки Укр...
Реформа освіти в державі отримала свій новий старт у 2017 році. З того часу минуло повних 7 років. Б...
«Коли б мені прийшлося одним словом схарактеризувати поезію Шевченка, то я сказав би: се поез...
11.03.2025 року з 15.00 до 17.00 управління освіти імені Бориса Грінченка Пів...
Вмотивовані та зацікавлені вчителі англійської мови об`єдналися у професійну спільноту "S...
11 лютого в управлінні освіти імені Бориса Грінченка Південноукраїнської міської ради відбулась зуст...
З 29 січня по 05 лютого 2025 року головним спеціалістом управління молоді, спорту та культури П...
27 січня у залі засідань виконавчого комітету під головуванням міського голови Валерія Онуфрієнка ві...