AA

Відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг

Відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг

комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади»

Відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг територіального центру (далі - відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг) утворюється для надання соціальних послуг не менш як 50 громадянам на день або за наявності не менше 25-ти ліжко-місць для громадян похилого віку, осіб з інвалідністю (які досягли 18-річного віку) з частковим порушенням рухової активності, які частково здатні до самообслуговування.

Відділення надає послуги громадянам незалежно від їх сімейного стану, які не мають медичних протипоказань для перебування в колективі та потребують оздоровчо-реабілітаційних послуг з метою запобігання виникненню та розвитку органічних розладів особи, підтримки її здоров’я.

Скористатися правом на перебування у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг особи можуть один раз на рік, два рази на рік при наявності вільних місць. Вдруге бути взятим на обслуговування у першу чергу мають право особи з інвалідністю, одинокі особи похилого віку або одиноко проживаючі особи похилого віку, що потрапили у складні життєві обставини. Інші категорії – за наявності вільних місць.

Відділення може надавати оздоровчо - реабілітаційні послуги протягом 12-ти робочих днів, але не більше 18 робочих днів.

Відділення може надавати платні послуги разові у визначений наказом період.

Відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг надає:

- оздоровчо-реабілітаційні послуги – організація консультацій щодо запобігання виникненню та розвитку можливих органічних розладів особи, підтримка її здоров’я, здійснення профілактичних та реабілітаційних заходів;

- інформаційні послуги – надання інформації, необхідної для ліквідації складної життєвої ситуації, що склалася;

- інші соціальні послуги.

У відділенні відпочиваючі завжди можуть одержати ряд послуг, а саме:

1. Ліжко-масажер „Нуга Бест”.
2. Масаж нижньої кінцівки .
3. Масаж комірцевої ділянки.
4. Масаж спини.
5. Масаж попереково-крижової ділянки.
6. Масаж шиї .
7. Індуктотермія.
8. Масаж верхньої кінцівки.
9. Послуга лікувальною лампою Біоптрон.
10. Використання масажного крісла.
11. Заняття на біговій доріжці.
12. Процедури на апараті дарсонвалізації.
13. Вживання кисневого коктейлю
14. Аромотерапія
15. Інгаляція
16. Використання килимка «Нуга бест».
17. Лікувально-оздоровчі заходи «Ультразвук».
18.Вимірювання рівня цукру на глюкометрі.
19.УФО (тубус-кварц).

Крім того, відпочиваючі забезпечені безкоштовним триразовим харчуванням. Постійно організовується дозвілля підопічних. Це виступи з концертними програмами учнів шкіл, Южноукраїнського міського центру культури та дозвілля; засідання любителів поезії і організація виставок робіт рукодільниць, які відпочивають у відділенні; лекції та бесіди з лікарем щодо профілактики та лікування різних хвороб; лекції з питань надання різних видів пільг і допомог з міського та державного бюджетів; лекції з пожежної безпеки; зустрічі з представниками КП “ЖЕО” та КП “ТВКГ”; обговорення статей газет та журналів, телепередач; прогулянки у парку, що знаходиться поряд з центром. Організовуються поїздки до міського пляжу, с.Садове (міні-зоопарк), с.Мигія (Радонове озеро), екскурсійні поїздки до Южноукраїнського міського історичного музею, ВП ЮУАЕС та інших місць.