AA

Відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг

Відділення надає послуги громадянам незалежно від їх сімейного стану, які не мають медичних протипоказань для перебування в колективі та потребують оздоровчо-реабілітаційних послуг з метою запобігання виникненню та розвитку органічних розладів особи, підтримки її здоров’я.

Скористатися правом на перебування у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг особи можуть один раз на рік, два рази на рік – при наявності вільних місць. Вдруге бути взятим на обслуговування у першу чергу мають право особи з інвалідністю, одинокі особи похилого віку або одиноко проживаючі особи похилого віку, що потрапили у складні життєві обставини. Інші категорії – за наявності вільних місць.

Відділення може надавати оздоровчо - реабілітаційні послуги протягом 12-ти робочих днів, але не більше 18 робочих днів.

Відділення може надавати платні послуги разові у визначений наказом період.

Відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг надає:

- оздоровчо-реабілітаційні послуги – організація консультацій щодо запобігання виникненню та розвитку можливих органічних розладів особи, підтримка її здоров’я, здійснення профілактичних та реабілітаційних заходів;

- інформаційні послуги – надання інформації, необхідної для ліквідації складної життєвої ситуації, що склалася;

- інші соціальні послуги.

З метою оздоровлення пільгової категорії населення відділення надає разові послуги на платній та безоплатній основі наступним категоріям осіб, які зареєстровані в   Южноукраїнській міській територіальній громаді (далі – ЮМТГ), а саме:

- громадянам похилого віку;

- особам з інвалідністю (які досягли 18-річного віку) з частковим порушенням рухової активності, які частково здатні до самообслуговування;

- членам сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, ветеран війни, військовослужбовець з пораненнями чи травмами, отриманими під час бойових дій, або з інвалідністю (статус набутий починаючи з 2014 року);

- оздоровчий масаж вдома дітям з інвалідністю та молоді.

Відділення надає послуги громадянам незалежно від їх сімейного стану, які не мають медичних протипоказань для перебування в колективі та потребують оздоровчо-реабілітаційних послуг з метою запобігання виникненню та розвитку органічних розладів особи, підтримки її здоров’я.

Відділення КЗ «ТЦСО» надає разові послуги на платній та безоплатній основі у визначений наказом період громадянам, які зареєстровані в Южноукраїнській міській територіальній громаді.

Платно:

- громадянам (які досягли 18-річного віку) незалежно від їх сімейного стану, які не мають медичних протипоказань для перебування в колективі та потребують оздоровчо-реабілітаційних послуг з метою запобігання виникненню та розвитку органічних розладів особи, підтримки її здоров’я.

Безоплатно:

одиноким громадянам похилого віку та громадянам з інвалідністю;

дітям з інвалідністю (за необхідності у супроводі батьків чи родичів абоспеціалістів відділення комплексної реабілітації);

дітям, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності (за необхідності у супроводі батьків чи родичів або спеціалістів відділення комплексної реабілітації).

Всі процедури надаються за направленням лікаря та відпускаються за графіком.

Перелік послуг:

1. Ліжко-масажер „Нуга Бест”;

2. Масаж нижньої кінцівки;

3. Масаж комірцевої ділянки;

4. Масаж спини;

5. Масаж попереково-крижової ділянки;

6. Масаж шиї;

7. Індуктотермія;

8. Масаж верхньої кінцівки;

9. Послуга лікувальною лампою Біоптрон;

10. Використання масажного крісла;

11. Заняття на біговій доріжці;

12. Процедури на апараті дарсонвалізації;

13. Вживання кисневого коктейлю;

14. Аромотерапія;

15. Інгаляція;

16. Використання килимка «Нуга бест»;

17. Лікувально-оздоровчі заходи «Ультразвук»;

18.Вимірювання рівня цукру на глюкометрі;

19.УФО (тубус-кварц);

20.Використання наколінників турманієвих з підігрівом;

21.Лікувальна фізкультура.

Крім того, відпочиваючі забезпечені безкоштовним триразовим харчуванням. Постійно організовується дозвілля відпочивальників. Це виступи з концертними програмами учнів навчальних закладів, Южноукраїнського міського центру культури та дозвілля; засідання любителів поезії і організація виставок робіт рукодільниць, які відпочивають у відділенні; лекції та бесіди з лікарями щодо профілактики та лікування різних хвороб; лекції з питань надання різних видів пільг і допомог з бюджету громади та державного бюджетів; лекції з пожежної безпеки; обговорення статей газет та журналів, телепередач; групові та індивідуальні заняття з психологом, одержання перукарських послуг безпосередньо у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг, прогулянки у парку, що знаходиться поряд з центром. Організовуються поїздки до міського пляжу, екскурсійні поїздки до Южноукраїнського міського історичного музею, ВП ПУАЕС та інших місць в межах Южноукраїнської міської територіальної громади.