Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради

11.06.2024
Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

10.06.2024 під головуванням міського голови Валерія ОНУФРІЄНКА відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, на якому було розглянуто 24 питань, а саме:

- про затвердження висновків орану опіки та піклування Южноукраїнської міської ради щодо визначення місця проживання дітей;

- про надання дозволів на укладання договорів міни квартир, право на користування якою мають малолітні/неповнолітні діти;

- про надання статусів дитини, яка постраждала в наслідок воєнних дій та збройних конфліктів;

- про визначення способу участі одного із батьків у виховані дітей;

- затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та інші.

Питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей Южноукраїнської міської ради. З кожного питання були з’ясовані факти і обставини, на основі яких члени комісії ухвалили конструктивні рішення в інтересах дітей.

Також були розглянуті питання Южноукраїнського міського центру соціальних служб щодо початку надання послуги соціального супроводу сім’ям, та припинення надання послуг соціального супроводу в сім’ях.