Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Громаді – нові енергетики, молоді – стабільна робота

10.05.2024
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Презентація вищих навчальних закладів, що готують спеціалістів для енергетичної галузі, була проведена 8 травня за ініціативи ВП ПАЕС. У великій залі Палацу культури «Енергетик» на зустріч з учнями старших класів ліцеїв міста прийшли міський голова Валерій Онуфрієнко, керівництво філії ВП ПАЕС на чолі з генеральним директором Ігорем Половичем, представники Національного університету «Одеська політехніка» та Вінницького Національного Технічного Університету.

З огляду на масштабні плани НАЕК «Енергоатом» - будівництво ще двох атомних реакторів та технологічного комплексу з виробництва тепловиділяючих збірок на території нашої громади – філія ВП ПАЕС вже сьогодні працює над вирішенням кадрових питань. Влада громади також зацікавлена в тому, щоб якомога більше молоді залишалось в громаді та сприяло її розвитку.

Майбутні студенти переглянули презентаційні відеоматеріали, ознайомилися з переліком актуальних професій, з умовами вступу та навчання, перспективами працевлаштування на атомній електростанції після отримання дипломів.

На презентації був присутній командир військової частини № 3044 Олег Худолій, який запропонував школярам замислитися над обранням почесної професії військового. Він представив два вищих навчальних заклади, що готують фахівців Національної Гвардії України.

Після заходу підлітки мали можливість поспілкуватися з представниками навчальних закладів та отримати інформаційні брошури.