Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Упродовж І кварталу 2024 року здійснено 56 відвідувань сімей, в яких зафіксовано випадки домашнього насильства

04.04.2024
Южноукраїнський міський центр соціальних служб

В реагування на повідомлення мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та фахівцями із соціальної роботи Денного Центру для постраждалих осіб здійснюються комісійні відвідування таких сімей.

02 квітня здійснено черговий комісійний виїзд в сім’ю Х. Фахівцем мобільної бригади Тетяною Таворською, старшим лейтенантом Царинною С.О. та дільничним Ӏ мікрорайонну Пасніченко А.С. відділення поліції №3 Вознесенського РУП ГУ НП в Миколаївській області проведено роз’яснювально-профілактичні бесіди з учасниками конфлікту.

Постраждалій І. надані консультації із соціальних та юридичних питань та проінформовано щодо послуг, які вона зможе отримати задля подолання наслідків насильства та щодо надавачів таких послуг, роз’яснено інформацію про терміновий заборонний припис, проінформовано про можливість отримати послуги в Денному центрі соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Кривднику М. роз’яснено можливості проходження програми для кривдників на добровільній основі.

Отримати підтримку, інформацію про права та соціальні послуги можете за телефонами:

роб.тел. (05136) 5-45-12

моб.тел. 097 97 12631