Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань та оприлюднення документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

09.01.2024
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради повідомляє про проведення громадських слухань щодо проекту містобудівної документації  на  місцевому  рівні - «Внесення змін до генерального плану м. Южноукраїнськ Южноукраїнської міської територіальної громади Вознесенського району Миколаївської області».

Відомості  про  замовника та розробника проекту містобудівної документації на місцевому рівні та підстави для його розроблення:

  • ЗАМОВНИК – Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради.
  • РОЗРОБНИК – ТОВ «Базис» (м. Одеса), головний архітектор Олеся СУРОВА, інженер-землевпорядник Віталій Марчак.

Громадські слухання відбудуться 10 лютого 2024 року о 12.00 годиніза адресою: м. Южноукраїнськ, бульвар Квітковий, 9 (сесійна зала).

Громадські слухання здійснюються відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затверджений постановою Кабінетом Міністрів України від 25.05.2011 №555.

У громадських слуханнях можуть брати участь:

- громадськість;

-  уповноважені особи підприємств, установ, організацій незалежно  від форми власності, які розташовані на території смт. Костянтинівка;

- уповноважені   посадові  особи  органів  державної  влади  та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію смт. Костянтинівка, а також  на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація;

- представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації.

Під час реєстрації учасників громадських слухань та пропозицій (зауважень) громадськості організатором проведення громадських слухань забезпечується ІДЕНТИФІКАЦІЯ фізичних осіб, представників юридичних осіб.

Зауваження і пропозицій приймаються, як у письмовому вигляді, так і в електронному. Пропозиції (зауваження) фізичних та юридичних осіб, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються. Кожен учасник громадських слухань під час обговорення містобудівної документації має право подати пропозиції (зауваження), поставити запитання усно чи письмово.

Інформація  про  час  і місце, де у вільному доступі протягом п’яти  календарних  днів до дати проведення громадських слухань (у тому  числі у вихідні дні та в неробочий час) можна ознайомитися з матеріалами  проекту містобудівної документації на місцевому рівні на паперових чи інших твердих (матеріальних) носіях:

в будні дні з 08.00 – 19.00, у вихідні дні з 10.00 – 14.00 з 5 лютого по 10 лютого 2024 року за адресою: 55002, м. Южноукраїнськ, вулиця Європейська, 48, фойє 1-го поверху;.

  • матеріали містобудівної документації опубліковані на офіційному веб-сайті Южноукраїнської міської ради http://yu.mk.ua/ у підрозділі «НОВИНИ» розділу «АРХІТЕКТУРА ТА МІСТОБУДУВАННЯ».

Інформація про посадову особу замовника розроблення містобудівної документації, відповідальну за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень), та адресу, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): Христина ІЧАНСЬКА – заступник начальника відділу містобудування та архітектури Южноукраїнської міської ради, адреса: 55002, м. Южноукраїнськ, бульвар Квітковий, 9, кабінет 1 або в електронному вигляді на електронну адресу mistobud55085@ukr.net. тел. (05136) 5-50-85.


Повідомлення про оприлюдення документа державного планування

Стратегія просторового розвитку території том 1 (шифр 01-08-2023)

Звіт про стратегічну екологічну оцінку том 2 (шифр 01-08-2023)

План існуючого використання, ділянка №1

План існуючого використання, ділянка 2 та 3

План існуючого використання, ділянка №3

План існуючого використання, (ділянка №4)

План червоних ліній, ділянка №1

План червоних ліній, ділянка№2 та №3

План червоних ліній, ділянка №3

План червоних ліній, ділянка №4

Проектний план, ділянка №1

Проектний план, ділянка №2 та №3

Проектний план, ділянка №3

Ситуаційний план

Схема екології, ділянка №1

Схема екології, ділянка№2 та №3

Схема екології, ділянка №3

Схема екології, ділянка №4

Схема інженерного забеспечення, ділянка №1

Схема інженерного забеспечення території, ділянка 2 та 3

Схема інженерного забезпечення, ділянка 3

Схема інженерного забезпечення, ділянка №4

Схема транспорту, ділянка №1

Схема транспортної мобільності та інфраструктури, ділянка №2 та №3

Схема транспортної мобільності та інфраструктури, ділянка №3

Схема транспортної мобільності та інфраструктури, ділянка №4

Схема функціонального зонування, ділянка №1

Схема функціонального зонування, ділянка №2 та №3

Схема функціонального зонування, ділянка №3

Схема функціонального зонування, ділянка №4

Рішення Южноукраїнської міської ради від 30.11.2023 №1162 "Про затвердження Програми з розроблення містобудівної документації населених пунктів Южноукраїнської міської територіальної громади на 2023-2028 роки"

Завдання на внесення змін до Генерального плану м.Южноукраїнськ