Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

22.11.2023
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації на місцевому рівні - «Внесення змін до генерального плану с.Бузьке Южноукраїнської міської територіальної громади Вознесенського району Миколаївської області» оприлюднена 22.11.2023 на офіційному веб-сайті міста Южноукраїнська  http://yu.mk.ua/.

Відповідно до ч. 5 ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки встановлюється замовником і не може становити менш як 10 днів з дня її оприлюднення.

Пропозицій та зауваження від громадськості приймаються з 22.11.2023 до 01.12.2023 (включно до 24.00 години).

Громадськість у межах визначеного строку громадського обговорення має право подати Замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки щодо документа державного планування. Усі зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки щодо документа державного планування, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду Замовником. Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Орган, до якого подаються пропозицій та зауваження від громадськості, відповідальна особа:

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради, Вознесенський район, Миколаївська область (замовник).

ЄДРПОУ: 20910974

тел.:(05136) 5-50-85, e-mail: mistobud55085@ukr.net

Адреса: 55002, Миколаївська область, Вознесенський  район, м. Южноукраїнськ, вул. Європейська,48.

Відповідальна особа: Ічанська Христина Владиславівна – заступник начальника відділу містобудування та архітектури  Южноукраїнської міської ради.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до документа державного планування «Внесення змін до генерального плану с.Бузьке Южноукраїнської міської територіальної громади Вознесенського району Миколаївської області»