Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Придбали “військові облігації” в “Дії”? Не забудьте задекларувати вашу інвестицію в перемогу України у розділі 7 «Цінні папери» декларації.

02.05.2023
Національне агентство з питань запобігання корупції

Перейматися нема чого. Національне агентство допоможе розібратись із особливостями декларування відомостей про ці та інші цінні папери. Процес декларування буде легким із нашою покроковою відео-інструкцією заповнення цього розділу.

  •  Які цінні папери підлягають декларуванню? (https://wiki.nazk.gov.ua/?sl=4436)
  •  Якими є правила зазначення вартості цінних паперів? Що робити, коли номінальна вартість цінного паперу не визначена? (https://wiki.nazk.gov.ua/?sl=4438)
  •  Як вказувати дату набуття права на цінні папери одного емітента, право власності на які набуто внаслідок кількох правочинів? (https://wiki.nazk.gov.ua/?sl=4440)
  •  Як декларувати акції, продані за процедурою примусового викупу акцій (squeeze out)? (https://wiki.nazk.gov.ua/?sl=4445)

 Відповіді на ці та інші питання також читайте в Базі знань НАЗК (https://wiki.nazk.gov.ua/).

Важливо! У декларації вказується номінальна вартість одного цінного паперу, а не загальна вартість усіх цінних паперів.

Ціна, за якою придбано цінний папір (наприклад, акцію), не є його номінальною вартістю.

Якщо ви є власником акцій, відомості про акціонерне товариство додатково не треба вказувати у розділі 8 “Корпоративні права” декларації, але якщо ви є бенефіціаром цього товариства - треба це вказати у розділі 9 “Юридичні особи, трасти або інші подібні правові утворення, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) яких є суб’єкт декларування або члени його сім’ї” декларації.

За хештегом #Декларуйся можна знайти роз’яснення про декларування попередніх розділів.