Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Роз’яснення з приводу видачі гуманітарної допомоги

30.01.2023
КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

З 26 березня 2022 року комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади» проводиться робота з прийому, обліку та роздачі гуманітарної допомоги, яка надходить до нашої громади.

Гуманітарна допомога надається першочергово внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території Южноукраїнської міської територіальної громади, а також іншим малозахищеним мешканцям громади за наявності достатньої кількості продуктів для формування продовольчого набору.

Оповіщення отримувачів про наявність, місце та час видачі гуманітарної допомоги здійснюється офіційними засобами інформування через офіційний сайт міста Южноукраїнськ, соціальні мережі та інші засоби масової інформації або іншим зручним способом, зокрема в телефонному режимі.

Видача гуманітарної допомоги здійснюється в пункті видачі гуманітарної допомоги за адресою: м. Южноукраїнськ, б-р Мрій, 7 (колишнє кафе «Старий друже»). Зазвичай ми працюємо з вівторка по четвер з 9.00 до 16.00, але під час повітряної тривоги та вимкненого світла пункт не працює (відсутні умови для довготривалого перебування працівників). Біля пункту видачі гуманітарної допомоги завжди висить об’ява із зазначенням дати, часу та визначеної категорії громадян, якій видається допомога. З метою зменшення скупчення великої кількості пільговиків намагаємося виділяти певні категорії та ділимо населення за мікрорайонами,старостинськими округами та рівнем доходів.

Коли вимкнене світло в пункті видачі гуманітарної допомоги, працівники повертаються на робочі місця та виконують безпосередньо свої посадові обов’язки за основним місцем роботи. Після увімкнення світла видача продовжується лише у вказаний проміжок часу.

Лише при наявності достатньої кількості продуктів для видачі розглядається певна категорія громадян. Як правило, списки формуються з бази даних осіб управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради.

Під час видачі ведеться електронний облік осіб, які отримали гуманітарну допомогу, у тому числі з метою виключення повторного звернення.

Набори формуються із наявних продуктів. Кожного разу можуть завозити різні продукти і різну кількість продуктів. Тому продуктові набори не будуть однакові.

Під час видачі також заповнюється дві або три відомості на одну особу, отримувача допомоги. Адже продукти надходять від різних донорів та вимоги до їх обліку різні.

Часто допомога надходить фасована у мішки по 50 кг (наприклад борошно, горох, кукурудзяна крупа тощо), що потребує витрат часу на фасування. Або очікувана партія продуктів не надійшла у визначений термін. Тому видача гуманітарної допомоги призупиняється до надходження продуктів.

Отримати гуманітарну допомогу можна лише за одним статусом, якщо у Вас їх кілька (наприклад, особа з інвалідністю і малозабезпечена).

Ви завжди можете дізнатися попередньо інформацію про видачу гуманітарної допомоги

за номерами телефонів 5-55-37 або 0689451900.