Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Хай небо буде мирним, а Україна чистою!

30.08.2022
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!», з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, у 2022 році Україна традиційно приєдналася до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу. 

З 17 серпня 2022 року по 17 вересня 2022 року в акції до «Всесвітнього дня прибирання» будуть приймати участь комерційні та некомерційні організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються до проєкту в різних форматах на рівні корпоративної та соціальної відповідальності.

Южноукраїнська міська територіальна громада підтримує акцію та просить всіх бажаючих долучитись до прибирання та ділитися своїми фото в соціальних мережах з підписами #ПобачивПрибери #LetsDoItUkraine #WorldCleanupDay.

Формати заходу залежно від можливостей у воєнних реаліях:

- Для всіх, онлайн – Цифрове прибирання можна реалізувати в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів, хмарних сховищ, електронних та інтернет-ресурсів, дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії, це прибирання зменшить кількість викидів CO2 в атмосферу – реєстрація результатів на сайті  letsdoitukraine.org/digitalcleanup

- Колективні прибирання на території установ, організацій. За такої форми кількість учасників у групі має бути обмежена, а площа – перевірена ДСНС на безпечність, у випадку сигналу тривоги всі мають спускатись в укриття.