Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Відбулось засідання комісії

02.08.2022
Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

1 серпня  під головуванням заступника міського голови з питань виконавчих органів ради Марії Дроздової відбулось засідання комісії з відбору кандидатів на навчання за кошти міського бюджету у вищих навчальних закладах на лікарів. Розглядалось питання щодо подальшої оплати за навчання трьох мешканців територіальної громади, які зараз є студентами Запорізького медичного університету.

Начальник відділу охорони здоров’я Ольга Стахорська доповіла присутнім про успіхи студентів і комісія вирішила, що є підстава для здійснення оплати за їх навчання у наступному семестрі. Також було задоволено прохання студентів щодо зменшення строку відпрацювання в медичних комунальних підприємствах Южноукраїнської міської ради після закінчення вузу. Тепер вони обов’язково працюватимуть на громаду не менше п’яти років. Раніше цей термін становив десять років.

Оплата за завчання майбутніх медиків за рахунок коштів місцевого бюджету здійснюється в межах Програми «Охорона здоров’я Южноукраїнської міської територіальної громади».