Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Служба зайнятості пропонує професійне навчання безробітних

20.06.2022
Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Якщо ви не можете знайти роботу за фахом, не маєте відповідної освіти, кваліфікації, або мрієте здобути нову професію – в цьому вам допоможе  служба зайнятості.

Професійне навчання зареєстрованих безробітних організовується державною службою зайнятості за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття з урахуванням потреби роботодавців, перспектив розвитку регіону, в тому числі для зайняття підприємницькою діяльністю.

Наші клієнти мають можливість безоплатно та в стислі терміни опанувати нову професію безпосередньо у роботодавця або онлайн в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості:  https://www.dcz.gov.ua/storinka/centry-profesiyno-tehnichnoyi-osvity

 Професійне навчання здійснюється за такими формами:

  • первинна професійна підготовка робітників;
  • перепідготовка робітників;
  • підвищення кваліфікації робітників і фахівців;  
  • стажування на підприємствах, в організаціях та установах;
  • індивідуальна форма навчання осіб безпосередньо на виробництві.

Професійне навчання може бути організовано за дуальною та дистанційною формами.

За безробітним, який проходить професійне навчання, зберігається виплата допомоги по безробіттю у розмірах і в строки, що встановлені відповідно до законодавства.

Служба зайнятості разом з роботодавцем  визначить заклади освіти, в яких буде проводитись навчання за необхідними професіями чи за напрямами підвищення кваліфікації.        

Навчальні плани та програми, за якими навчаються безробітні, обов’язково враховують вимоги роботодавця, зміни у виробництві, нові технології.

За додатковою інформацією звертайтеся до Южноукраїнської міської філії Миколаївського ОЦЗ за адресою: вул. Дружби народів, 54

або телефонуйте за номером   (05136) 5 54 35.