Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

До уваги внутрішньо переміщених осіб

14.06.2022
Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Якщо ви чи ваші знайомі постраждали від сексуального насильства вчиненого представниками держави-агресора, якщо ви особи, які незаконно утримувались або перебували у полоні та вас примусово використовували/залучали до робіт і в наслідок цих фактів ці негативні події впливають тепер на ваш фізичний та психічний стан, а емоції й страждання позбавляють вас здатності керувати ними, ви маєте можливість звернутися за медичною, психологічною та іншою допомогою до Реабілітаційного центру Міжнародної організації з міграції МОМ (м.Київ).

Для вас передбачена можливість двох варіантів взаємодії з представниками реабілітаційного центру:

Варіант 1: Перебування в центрі в середньому 2 тижні, протягом яких клієнт отримує повний спектр послуг.

Варіант 2: Людина може приїхати на 3 дні, отримати обстеження, консультування психолога/психотерапевта, призначення лікування.

Для отримання детальної інформації звертайтеся на гарячу лінію Представництва МОМ в Україні – 527, 0 800 505 50 (прийом дзвінків щодня з 8:00 до 20:00).

Водночас, у кризовому стані первинну психологічну допомогу та інші інформаційні роз’яснення, можна отримати звернувшись до Южноукраїнського міського центру соціальних служб за адресою: б-р Цвіточний, 9, тел.5-96-24, моб.0505549805.