Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Проведенно майстер-клас з виготовлення оберегів для захисників

09.06.2022
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

В Южноукраїнському міському історичному музеї щопонеділка та щотверга проводяться майстер-класи з виготовлення оберегів для українських захисників, які будуть відправлені на передову, за допомогою волонтерських організацій. Щиро дякуємо працівникам Палацу культури "Енергетик", Центру дитячої та юнацької творчості (ЦДЮТ), управління інформації та громадських зв’язків ВП ПАЕС за співпрацю.

Також ми усіх бажаючих запрошуємо взяти участь у майстер-класі «Оберіг для захисника», де можна буде створити власний оберіг і подарувати радість собі та Захисникам, які боронять рідну землю.

Оберіг, особливо зроблений руками дітей, має велику захисну силу. Наші фахівці все розкажуть, допоможуть, тож від вас лиш потрібно вкласти частинку свого тепла та любові. Дитячі подарунки - безцінні, і вони дуже важливі для наших воїнів».

Обереги – наші прадавні добрі символи-захисники, знаки віри у вище заступництво. Вишитий рушник і сорочка, мотанка, писанка, лялька, віночок, намисто або браслет – без них важко уявити нашу Україну. Саме з оберегів починається для кожного Батьківщина».