Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Щодо роботи Національної платформи продовольчої безпеки

31.05.2022
Арбузинське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області

Арбузинським управляння Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє про наступне.

Національна платформа продовольчої безпеки продовжує допомагати місцевим громадам, комерційним структурам та волонтерським організаціям оперативно взаємодіяти та розв’язувати питання постачання товарів, у яких є потреби на місцях. На сьогодні учасниками платформи вже є 4 тисячі користувачів.

Станом на середину травня на платформі опубліковано 1,4 тисячі потреб у продуктах та товарах першої необхідності в різних областях України. Серед товарів, на які є попит – пшеничне борошно, дизельне паливо, м’ясні консерви, крупи, кава, чай, засоби гігієни та побутова хімія. Крім того, є потреби у непродовольчих товарах для представників територіальної оборони.

Кількість пропозицій, опублікованих на платформі, на сьогодні становить 1,2 тисячі. Серед найпоширеніших пропозицій – цукор, яйця курячі, вода (бутельована), борошно та свіже м’ясо ВРХ.

Нагадаємо, цінність платформи полягає в доступі користувачів до актуальної інформації та можливості прямого контакту між покупцем та постачальником. Крім того, ще однією перевагою платформи є можливість замовлення логістичних послуг. Реєстрація та робота Платформі https://dpss.creatio.com/ всіх учасників безкоштовна. На головній сторінці можна завантажити інструкцію з використання платформи.

У разі виникнення питань щодо підключення до Національної платформи продовольчої безпеки звертайтеся до Арбузинського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за телефоном (098)238 90 62 та електронною адресою: ugukr_dpss@dpssmk.gov.ua