Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Допомога внутрішньо переміщеним особам

16.05.2022
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Наша громада продовжує допомагати облаштовуватись людям, які вимушено втекли від війни та знайшли прихисток в нашій громаді. Таких вже більше півтори тисячі.

Соціальними службами спільно з Волонтерами БФ "Миротворець"(096 211 7594) та ГО "Бугогардова СІЧ"  практично дооблаштоване всим необхідним приміщення для компактного тимчасового проживання з можливістю самостійного приготування їжі для тих осіб, з числа переселенців, що по тим чи іншим причинам не можуть займатися самостійним пошуком житла або перебувають в непрацездатному віці. 

Наша громада налаштована і далі приймати внутрішньо переміщених осіб, але беручи до уваги бойові дії на кордонах нашої області, Южноукраїнська громада  не належить до безпечних місць проживання, тому фахівцями соціальних служб та волонтерами останній тиждень ведеться робота по подальшому переміщенню людей, що втекли від війни в більш безпечні регіони західної України, що приймають переселенців. 

Соціальні служби міста  висловлють щиру подяку підприємцям громади, небайдужим жителям за активну участь у пошуці житла, місць роботи, зборі продуктів та інших необхідних речей для осіб та сімей, які опинилися в кризовій ситуації під час війни.

Разом ми сила!

Разом до Перемоги!