Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

11.05.2022
КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

Наразі сотні тисяч українців були вимушені покинути рідні домівки у зв'язку з військовими діями. Тож окрім допомоги армії важливо підтримувати людей, які постраждали від війни. Для цього існує багато організацій та фондів.

Для поліпшення матеріального стану та надання необхідної допомоги та підтримки зокрема в комунальному закладі «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади» внутрішньо переміщені особи можуть скористатися пунктом прийому речей, що були у вжитку, для безкоштовного забезпечення одягом, взуттям та іншими речами, які приносять жителі громади чи надходять із гуманітарною допомогою.

Ми пропонуємо весь одяг, іграшки, речі першої необхідності, дитячі речі. Вся гуманітарна допомога видається жителям нашої громади та внутрішньо переміщеним особам безкоштовно, єдине, що ми просимо — це предʼявити документ переміщеної особи, паспорт, ідентифікаційний номер для заповнення заяви встановленого зразка (один раз на рік).  

За період з березня до теперішнього часу нашими послугами з категорії переміщених скористалися понад 75 осіб з Київщини, Миколаївщини, Харківщини та інших місць, де напружена обстановка. Ті, хто потребує, можуть безкоштовно взяти дитячий і дорослий одяг, взуття, іграшки.

В пункті не лише можна отримати допомогу, а її надати. Непотрібний Вам одяг, і не тільки одяг, іграшки і взуття може знайти нове життя! Ви можете принести посуд чи інше кухонне приладдя, яке обов’язково знадобиться людям, які усе втратили. Це і чашки, тарілки, ложки, виделки, ножі, кухонні дошки, каструлі. Віддайте його нам, а ми передамо його тому, хто потребує: малозабезпеченим пенсіонерам, переселенцям і малюкам з багатодітних сімей. Завдяки небайдужим людям наш банк одягу допомагає багатьом. Весь час ми забезпечуємо речами, що були у вжитку  багато людей!

На Вас чекають за адресою: м.Южноукраїнськ, вул. Дружби Народів 23, приміщення № 64, 65 (будинок побуту «Чайка», другий поверх), щоденно, крім вихідних,  з 10.00 до 14.00 години.

Речі можна принести безпосередньо до пункту прийому речей або ж до контейнерів для збору вживаного одягу, взуття та іграшок, які знаходяться на території колишнього дитячого садочка №5, за адресою: м.Южноукраїнськ, бульвар  Цвіточний, 4, навпроти сервіс-центру «Вігор».

Звісно ми не можемо стовідсотково забезпечити потреби усіх потребуючих, тому в Южноукраїнській міській територіальній громаді є інші місця куди можна звернутися за допомогою додатково:

  • Южноукраїнська міська організація «Товариство Червоного Хреста України»;
  • дошкільний навчальний заклад №2 «Ромашка»;
  • Южноукраїнська загальноосвітня школа I-III ступенів №3.

Виникають питання звертайтеся за телефоном 5-55-37 та  0689451900.