Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Вечір відпочинку до Дня людей похилого віку

04.10.2021
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

1 жовтня на Музейній площі відбувся вечір відпочинку до Міжнародного дня людей похилого віку. Метою заходу було бажання показати, що літні люди активні та творчі. Вони цікаві та неповторні, мають право на те, щоб виступати та бути почутими.  

На свято були запрошені люди поважного віку, а також почесні гості: міський голова Валерій Онуфрієнко, голова міської ради ветеранів, почесний ветеран України В’ячеслав Громенко та інші.

Багато звучало теплих слів привітань, вдячні глядачі прийняли участь у конкурсах, іграх та танцях. А найактивніші учасники одержали нагороди та призи. Чудовим музичним подарунком став виступ Світлани Філімонової, виконавиці авторської пісні. Підняла настрій всім присутнім гумореска Павла Глазового від членкині громадської організації «Бугогардова Січ». Під час проведення свята кожен міг насолодитися смачним чаєм зі смаколиками.

Цей день - символ єдності поколінь, прекрасна можливість висловити слова вдячності за особистий вклад у розвиток краю, багаторічну самовіддану працю  на процвітання нашого краю, доброту та мудрість.

Хочемо висловити щиру подяку всім, хто долучився до організації свята.