Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Миколаївська обласна служба зайнятості об’єднала зусилля з «Дія.Бізнес.Миколаїв»

03.08.2021
Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

30 липня Миколаївський обласний центр зайнятості підписав меморандум про співпрацю з центром підтримки підприємниців Дія.Бізнес у Миколаєві.

Домовилися про розширення сфер послуг серед підприємців області, а саме — про консультації підприємців і безробітних на тему розвитку своєї справи, ведення електронної документації і безпосередньо реєстрації підприємницької діяльності.

На заході була присутня голова обласної ради Ганна Замазєєва, яка виступила ініціатором створення миколаївського центру підтримки підприємців Дія.Бізнес. Під час презентації вона акцентувала увагу на тому, як важливо вміти брати на себе відповідальність та допомагати розвивати власну справу на державному рівні.

«На відкриття центру Дія.Бізнес Миколаїв ми витратили місяць, і рівно місяць нам знадобився для його облаштування. Майбутнє за цифровими технологіями і дуже важливо навчити підприємців якісно використовувати усі онлайн-ресурси, які розроблені Міністерством цифрової трансформації», — відмітила голова обласної ради.

У межах партнерської платформи «Бізнес в дії» Дмитро Оборонько, директор Миколаївського ОЦЗ, поділився інформацією про стан ринку праці і потреби підприємців в період виходу з пандемії:

«Бізнес завжди потребує підтримки з боку держави. Одним із пріоритетних напрямів служби зайнятості зараз є збереження і створення нових робочих місць. Для цього дуже важливо орієнтувати успішних професіоналів на створення особистої справи і легалізації самозайнятості».

Ірина Врублевська, директорка центру Дія.Бізнес у Миколаєві, поділилась планами на майбутню співпрацю:

«Ми хочемо, щоб кожен зацікавлений громадян України мав можливість безоплатно отримати консультацію з приводу розвитку особистої справи, створення стартапу або побудови особистого бренду. Я впевнена, що служба зайнятості допоможе нам консультувати жителів віддалених куточків області, які іноді приховують свою самозайнятість через страхи або відсутність підприємницьких навичок».

Завдяки співпраці така робота набере великих обертів, адже обласна служба зайнятості на початку року запустила проект «Фронт офіси в ОТГ» і активно проводить виїзні заходи у віддалених куточках області.