Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Зустріч міського голови з старшокласниками

19.05.2021
Управління освіти Южноукраїнської міської ради

18 травня 2021 року на базі Южноукраїнської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів №4 відбулася зустріч міського голови Онуфрієнка  Валерія Васильовича з членами учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти. Даний захід ініційований міським головою спільно з управлінням освіти ім. Б. Грінченка.

Під час зустрічі начальник управління освіти ім. Б. Грінченка Юрій Сінчук нагадав присутнім про проекти запропоновані дітьми та які впроваджуються до цього часу: конкурс «Влада – це Я», Фестиваль країн світу, Міжрегіональний чемпіонат по спідкубінгу, конкурс графіті «Мій світ», створення інноваційного центру «Від лідера школи – до лідера міста» тощо.   

Валерій Васильович поділився своїми думками щодо перспектив розвитку міста та інновацій, які плануються.

Головне питання, що розглядалося на зустрічі – це перепрофілювання міського літнього кінотеатру «Луч» у багатофункціональний інсталяційний майданчик для дітей та молоді.

Міський голова висловив варіанти вирішення даного питання; діти висловили власне бачення перепрофілювання даної споруди. Учні запропонували наступне:

  • створення розважально-інноваційного центру «Фабрика мрій»;
  • створення зони відпочинку «Міні – пікнік», боулінгу,  волейбольного поля,  спортивного комплексу тощо.

Спільним рішенням стало створення розважально-інноваційного центру – місця  відпочинку для дітей та дорослих, яке має поєднувати   серію спортзалів, розважальних зон, зон релаксу та кафе здорового харчування з вільним доступом Wi-Fi.  Також у центрі має бути творча майстерня, де діти зможуть займатися творчістю, хоббі. Тобто  поєднання  активного відпочинку  з корисним розвитком і сімейним дозвіллям.

Ми щиро віримо, що запуск даного проекту допоможе жителям нашого міста  вирішити питання з дозвіллям для кожного та додати яскравих емоцій на кожен день.