Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

До Дня українського добровольця

15.03.2021
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Це свято людей, які за покликом власного серця стали на захист рідної Батьківщини та боронять її від загарбників.

12 березня, в Южноукраїнському міському історичному музеї відбулася нова форма зустрічі у форматі «круглого столу», присвячена вищевказаній даті в рамках постійної експозиції «Герої не вмирають».

Захід відбувся за фінансової підтримки Громадського Об’єднання «Побратими України».

Зустріч почалася з вшанування пам’яті загиблих героїв та покладанням квітів до пам’ятного знаку «Незламні духом».

На заході були присутні воїни АТО/ООС, бойові волонтери України, родини загиблих воїнів АТО та родини померлих воїнів внаслідок ускладнень після перебування в зоні АТО, представники громадської організації «Бугогардова Січ» українського козацтва.

Головним питанням зустрічі було покращення співпраці, запровадження нових форм взаємодії та сприяння об’єднанню Южноукраїнського міського історичного музею та воїнів АТО/ООС, волонтерів, родин загиблих  воїнів та померлих воїнів внаслідок ускладнень після перебування в зоні АТО, організацій, небайдужих людей за для патріотичного виховання школярів та молоді, підняття національної свідомості жителів нашого міста.

Зворушливим моментом зустрічі були яскраві спогади учасників про своє дитинство.

На завершення всіма присутніми було загадування бажань для України, які написали та склали у символічну корзиночку, яка в подальшому буде зберігатися в постійній експозиції «Герої не вмирають».

Завдяки власній мужності, патріотизму, відданості національним інтересам, а також невичерпній любові до Батьківщини українські добровольці стали гордістю свого народу.