Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

«Виплата допомоги по безробіттю одноразово – це можливість стати самостійним у професії» - Дмитро Оборонько, директор Миколаївського ОЦЗ

25.02.2021
Миколаївська обласна служба зайнятості

Спочатку року запрацювала одна з активних програма служби зайнятості – виплата допомоги по безробіттю одноразово для створення бізнесу. Упродовж  січня-березня 2021 року Миколаївський обласний центр зайнятості планує виділити близько 200 тисяч гривень на впровадження підприємницької діяльності.

Механізм відкриття власної справи за сприяння служби зайнятості є послідовним та поетапним процесом. Шукачам роботи, які виявили інтерес до самозайнятості пропонується пройти профорієнтаційне тестування на визначення підприємницького потенціалу. Для оцінки перспективності ідеї майбутнього бізнесу у підрозділах служби зайнятості створено спеціальну комісію. На таких комісіях відбувається аналіз бізнес-плану й враховуються перспективи та ризики бізнесу у конкретній місцевості. Варто зазначити, що команда МОСЗ здійснює супровід підприємців упродовж 2-х років. Спеціально для них функціонує сервісний центр «Консалтинг», де бізнесмени можуть безплатно отримати кваліфіковані консультації.

23 лютого 2021 року у стінах Миколаївського обласного центру зайнятості відбулася чергова розширена комісія по наданню виплати допомоги по безробіттю для започаткування власної справи. На розширеній комісії були представники Миколаївського міського та обласного центрів зайнятості, департаменту праці та соціального захисту населення виконавчого комітету ММР, управління податків і зборів з фізичних осіб державної податкової інспекції у Центральному районі міста Миколаєва та інші. Також такі розширені комісії відбулися на Снігурівщині та Вознесенщині. Майбутні підприємці аргументували регіональну необхідність у розширенні підприємництва у таких сферах економічної діяльності: виробництво інших виробів з бетону, гіпсу та цементу; роздрібна торгівля квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами у спеціалізованих магазинах, та роздрібна торгівля продуктами харчування в спеціалізованих магазинах.

 «Головне завдання, яке стоїть перед моєю командою МОСЗ – це створення площини, яка дозволяє реалізувати себе професійно та особистісно. Для цього ми використовуємо активні програми служби зайнятості та надаємо індивідуальний пакет послуг кожному клієнту. Виплата допомоги по безробіттю одноразово – це шанс стати самостійним у професії та розвивати економіку Миколаївщини. Впевнений, що відкриття власної справи у період карантину – це внутрішньоособистісний виклик для наших клієнтів.  Однак, наші фахівці роблять все можливе, щоб кожне таке рішення було ефективне!» - поділився Дмитро Оборонько, директор МОЦЗ.